Forever Group

Zapraszamy do współpracy. Jeśli jesteście Państwo właścicielami sklepu Jubilerskiego i szukacie Państwo hurtowni biżuterii brylantowej, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym, który przedstawi Państwu naszą  ofertę:

ŁUKASZ KORYCKI e-mail: lukasz.korycki@arenart.pl, kom. +48 883 328 826

 

Zapraszamy również do uczestnictwa w Ogólnopolskim Programie Partnerskim “FOREVER GROUP”

Program realizowany jest przez najprężniej rozwijającego się producenta biżuterii brylantowej w Polsce – firmę AREN’ART FOREVER, działającą na Polskim rynku od ponad 10-ciu lat.

Wychodząc na przeciw realiom rynkowym, Państwa potrzebom oraz stale zmieniającym się warunkom współpracy z jednostkami hurtowymi, stworzyliśmy Program Partnerski o zasięgu ogólnokrajowym. Wahania kursów walut, niestabilny rynek oraz problemy naszych Klientów z dostawcami, produktami, materiałami wsparcia sprzedaży, czy w końcu z materiałami reklamowymi – zmobilizowało wszystkie nasze siły do jeszcze bardziej wzmożonej pracy na rzecz zwiększenia jakości oraz możliwości współpracy z ARENART FOREVER… więcej szczegółów otrzymacie Państwo za pośrednictwem działu handlowego Aren’Art FOREVER.

Oferta FOREVER GROUP:

– wzorniki biżuterii brylantowej,gabloty

– wspaniałe ekspozytury: gabloty, „miasteczka”, kasety,

– szkolenia z zakresu sprzedaży i wiedzy o produktach,

– promocja produktów oferowanych na terenie całej Polski,

– consulting i wsparcie merytoryczne,

– dostęp do nowoczesnych nośników sprzedaży,

– duży wybór gotowych materiałów promocyjnych: ulotki, plakaty, kalendarze,

– zdjęcia produktów do użytku dla partnerów,

– preferencyjne ceny na produkty,

– dostęp do specjalnych kolekcji zarezerwowanych wyłącznie dla partnerów.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kategoriami materiałów wsparcia sprzedaży:

Kategorie materiałów wsparcia sprzedaży


Masz już swój profil na facebooku?

Bardzo ważny jest dla nas kontakt z naszymi Klientami. Bardzo często, nasze wzajemne relacje zmieniają swój charakter i stajemy się przyjaciółmi. Dlatego tak bardzo zależy nam abyśmy mogli komunikować się z Wami również za pośrednictwem Facebook’a. Promocje, konkursy i Wasze komentarze stanowią dla nas źródło wiedzy, którą możemy z powodzeniem zastosować na co dzień w naszej pracy. Serdecznie zapraszamy do zabawy na naszym profilu!

W czym możemy pomóc?

Wychodząc na przeciw realiom rynkowym, Państwa potrzebom oraz stale zmieniającym się warunkom współpracy z jednostkami hurtowymi, stworzyliśmy Program Partnerski o zasięgu całego kraju. Mobilizując wszystkie siły do bardziej zmożonej pracy na rzecz zwiększenia jakości oraz możliwości współpracy z ARENART FOREVER… więcej szczegółów otrzymacie Państwo za pośrednictwem działu handlowego ARENART FOREVER

Zapraszamy do współpracy

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress