Konkursy

Konkurs Walentynkowy!

9 lutego 2015

Konkurs Walentynkowy!

Mamy dla Państwa wspaniałą niespodziankę - konkurs Walentynkowy na naszym Fanpage'u! Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy przyjść do Salonu Aren'Art Forever, zrobić sobie zdjęcie na naszej ławeczce zakochanych, a następnie zbierać "Like" w Internecie.

W konkursie możecie Państwo wygrać pierścionek z brylantem oraz 30 bransoletek ze srebrnym znakiem nieskończoności! Czekamy na na wszystkich zakochanych, w Salonie Firmowym w Galeria Mokotów w Warszawie, od poniedziałku 09.02 do niedzieli 15.02!

Zapraszamy na nasz Fanpage oraz do zapoznania się z regulaminem konkursu...

https://www.facebook.com/ArenArtForever

Regulamin:
https://www.facebook.com/notes/arenart-forever-wi%C4%99cej-ni%C5%BC-bi%C5%BCuteria/regulamin-konkursu-diamentowe-walentynki/688147621297826

Zobacz więcej
IV Edycja Konkursu Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki

27 listopada 2014

Szanowni Państwo, kolejna edycja konkursu Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki już wystartowała, zapraszamy do udziału.

IV Edycja Konkursu Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki już rozpoczęta. W naszym Salonie Firmowym oraz podczas targów Ślubnych w Warszawie, przy naszym stoisku, mogą Państwo wypełnić formularz konkursowy i zgłosić swój udział.

Każda Para, która wypełni formularz konkursowy, ma szansę wygrać wymarzoną Podróż Poślubną w Tropiki lub jeden z 10 kompletów srebrnej biżuterii. Zapraszamy Państwa do udziału oraz życzymy wygranej, która zapewni niezapomniane wrażenia. Wszelkie informacje oraz regulamin konkursu dostępne są w naszym Salonie Firmowym w Galerii Mokotów w Warszawie.
Zapraszamy wszystkich do naszego Świata Forever!

Zobacz więcej
Weekendowy konkurs

26 lipca 2014

Już w ten weekend konkurs organizowany przez Galerię Mokotów i Aren'Art Forever

Wszystkich Fanów zapraszamy do wzięcia udziału w naszym weekendowym konkursie, w którym mogą Państwo wygrać piękne bransoletki od Aren'Art Forever. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie i zdobyć najwięcej "like'ów", to wspaniała zabawa na letnie popołudnie...
Puśćcie wodze fantazji i napiszcie kreatywną odpowiedź na pytanie: "Weekend… party… wakacje… plaża… Jaką biżuterię zakładacie o tej porze roku? Co Was inspiruje? Co jest waszym natchnieniem i myślą przewodnią?".
Zapraszamy do udziału
https://www.facebook.com/GaleriaMokotow/photos/a.213447058677662.54511.212318758790492/787990471223315/?type=1&theater

Zobacz więcej
Finał III Edycji Konkursu

10 czerwca 2014

Znamy już zwycięzców III Edycji konkursu Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki.

Szanowni Państwo, w poniedziałek dnia 09.06.2014 r. odbyło się losowanie, które wyłoniło laureatów konkursu. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców III Edycji konkursu "Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki":

Nagrodę główną zdobywa:
Natalia Rakowska

Nagrody dodatkowe 10 kompletów srebrnej biżuterii wygrali:
Agnieszka Kotowska
Irmina Aniela Maleszewska
Grzegorz Smolarek
Przemek Partyka
Justyna Lasocka
Kamil Tomala
Paweł Rewekant
Maciej Ostrowski
Agata Kazimierska
Kinga Olszak

Gratulujemy zwycięzcom! fotorelacja z wręczenia nagrody: http://arenart.pl/fotorelacja-z-wreczenia-nagrody/

Zobacz więcej
Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki Edycja III

6 grudnia 2013

III Edycja konkursu "Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki" ruszyła od 7 grudnia 2013 r. Jest to konkurs dzięki, któremu zakochane pary mogą wygrać wymarzoną "Podróż poślubna w tropiki"

Każda para może wziąć udział w konkursie, należy tylko dokonać zakupu w Aren'Art Forever podczas targów ślubnych lub w naszym Salonie Firmowym w Galerii Mokotów. Następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na jedno proste pytanie: "Dokąd chcielibyście wyjechać w swoją wymarzoną podróż poślubną"? Razem z nami możecie przeżyć wspaniałą przygodę i w niesamowity sposób zacząć pisać swoją historię. Zapraszamy wszystkich do naszego Świata Forever!

Zobacz więcej
Zdjęcia z „Podróży poślubnej w tropiki”

8 listopada 2013

Nasza szczęśliwa para podzieliła się z nami wspomnieniami ze swojej Podróży poślubnej w tropiki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z podróży do Turcji, naszych zwycięzców drugiej edycji konkursu Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki. Ania i Mateusz z pozdrowieniami przysyłali zdjęcia z podróży poślubnej. Ich wspaniałe wspomnienia i chwile uwiecznione na zdjęciach z pewnością zachęcają do udziału w kolejnej edycji konkursu, który już wkrótce się rozpocznie.

Zobacz więcej
Wielki finał II Edycji konkursu!

10 czerwca 2013

Rozlosowaliśmy nagrody w II Edycji Konkursu "Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki"! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Szanowni Państwo! II Edycja Konkursu ROZSTRZYGNIĘTA! Nagrodę główną w naszym corocznym konkursie "Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki" - wygrali Państwo Anna Dzwonnik oraz Mateusz Adach z Warszawy! Gratulujemy wygranej! (foto relacja z wręczenia naszej głównej nagrody już w tym tygodniu)
Dodatkowo nagrodziliśmy 10 osób naszą firmową Bransoletką FOREVER. Oto lista wylosowanych osób:

1. Piotr Szczepaniak
2. Mariusz Puta
3. Magdalena Śliwa
4. Dorota Sosnowska
5. Michał Glonek
6. Aneta Skrzesińska
7. Ewa Brzozowska
8. Agnieszka Mazur
9. Małgorzata Morawska
10. Dorota Grzeszczuk

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo. Wszystkich biorących w II edycji naszego corocznego konkursu, zapraszamy serdecznie do kolejnych edycji. Z wylosowanymi osobami skontaktujemy się w celu przekazania nagród. Wszystkiego dobrego! FOREVER! Dziękujemy!

Zobacz więcej
II edycja konkursu dla zakochanych „Wygraj podróż poślubną w tropiki”

25 listopada 2012

W najbliższy weekend, 1 grudnia 2012 rozpoczyna się II edycja naszego konkursu dla ZAKOCHANYCH PAR... "Podróż poślubna w tropiki"

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu w czasie trwania targów lub w naszym Salonie Firmowym w Galerii Mokotów.Następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na jedno pytanie:
"Dokąd chcielibyście wyjechać w swoją wymarzoną podróż poślubną"? Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego Świata Forever! To takie proste!

Zobacz więcej
Konkurs „Podróż poślubna w tropiki”

17 lipca 2012

Finał konkursu "Wygraj podróż poślubną w tropiki"

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu laureatów emocjonującego konkursu "Podróż poślubna w tropiki"...

Zobacz więcej

Kolekcje Aren'art forever

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress