Promocje

Noworoczne przeceny

2 stycznia 2015

Noworoczne przeceny!!!

W salonie firmowym AREN'ART FOREVER rozpoczęły się noworoczne przeceny. Podczas naszej zimowej wyprzedaży, oferujemy Państwu rabaty nawet do 50%. Zapraszamy do Galerii Mokotów!

Zobacz więcej
Rabaty w salonie

4 lipca 2014

Letnie obniżki cen...

W salonie firmowym AREN'ART FOREVER letnie przeceny. Na całą ofertę rabaty nawet do 50%.

Zobacz więcej
Diamentowa Noc Zakupów

8 maja 2014

Nocne zakupy, konkursy i wspaniałe rabaty podczas Nocy Zakupów w Galerii Mokotów

Zapraszamy bardzo serdecznie na Diamentową Noc Zakupów w Galerii Mokotów 15 maja 2014 roku od 19.00 do 23.00. Z tej okazji w naszym salonie firmowym Aren'Art Forever wszystkich klientów będzie obowiązywał 30% rabat .
Dodatkowo będą Państwo mieli okazję wygrać jeden z siedemnastu diamentów.
Nasza firma ma zaszczyt być głównym sponsorem tego wydarzenia, w związku z tym życzymy szczęścia w losowaniu oraz udanych zakupów.

Więcej informacji http://www.galeriamokotow.pl/W/do/centre/noc_zakupow

Zobacz więcej
Rabat do -50% w salonie Aren’Art Forever

28 grudnia 2013

Poświąteczny rabat na biżuterię!

Zapraszamy serdecznie do Salonu Aren'Art Forever w Galerii Mokotów, w którym rozpoczęły się poświąteczne obniżki cen. Czekają na Państwa wspaniałe rabaty nawet w wysokości - 50%. Nie przegapcie tej wspaniałej okazji...

Zobacz więcej
Rabat -30% na Brylanty

7 grudnia 2013

Zapraszamy do skorzystania z rabatu na biżuterię brylantową...

W naszym salonie firmowym w Galerii Mokotów od początku grudnia trwa rabat -30% na Brylanty. To wspaniała okazja, żeby zrobić świąteczne zakupy i podarować najbliższej osobie biżuterię brylantową, której blask będzie trwał FOREVER. Zapraszamy!

Zobacz więcej
Stylowe zakupy – akcja rabatowa

30 września 2013

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w najnowszej akcji rabatowej pod hasłem Stylowe Zakupy, w której bierze udział również nasza firma. Organizatorami akcji są miesięcznik Twój Styl i magazyn Grazia. Zapraszamy do salonu Aren'Art Forever w galerii Mokotów.

Wszystkie szczegóły dotyczące akcji Stylowe Zakupy mogą Państwo znaleźć na stronie organizatorów http://www.styl.pl/raport-stylowe-zakupy

Zobacz więcej
Wyprzedaż do -50%

25 czerwca 2013

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej gorącej oferty promocyjnej na lato.

Wszechobecne wyprzedaże dotarły również do naszego salonu Aren'Art FOREVER w Galerii Mokotów.
Wspaniała oferta promocyjna nawet do 50% obniżki, będzie obowiązywała w naszym salonie od 24.06.2013 do 24.08.2013. Zapraszamy!

Zobacz więcej
Noc zakupów w galerii Mokotów

20 czerwca 2013

Już dzisiaj Noc Zakupów w galerii Mokotów! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu Aren'Art FOREVER. Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe rabaty!

Podczas nocy zakupów w naszym salonie będzie obowiązywał rabat w wysokości 25% na cały asortyment. Dodatkowo na hasło: DIAMENTOWA NOC możecie otrzymać, aż 30% rabatu na kolekcję brylantową.

To niezwykła promocja przygotowana specjalnie dla Was na dzisiejszą noc. Do zobaczenia w naszym salonie Aren'Art FOREVER, z pewnością każdy z Was wybierze coś dla siebie lub swoich bliskich z naszej szerokiej oferty produktów.

Zobacz więcej
Najnowsza propozycja Aren’Art Forever – kolekcja Dubai

26 maja 2013

Szanowni Państwo, zapraszamy zapoznania się z najnowszą kolekcją w ofercie Aren'Art Forever - Kolekcja “Dubai” odzwierciedla i podkreśla wszystkie największe zalety kobiet Bliskiego Wschodu.

Szlachetne pochodzenie, namiętność oraz zjawiskowe piękno. Kolekcja “Dubai” łączy w sobie kunszt rękodzieła bliskiego wschodu, historię kraju i nowoczesne technologie, które w pełni oddają rozwój i wykształcenie mieszkańców. Kolekcja Dubai to odzwierciedlenie piękna formy i bogactwa jubilerskiego kunsztu. To kolekcja tętniąca życiem jak… miasto DUBAI. Zainspirowani kulturą i bogactwem Bliskiego Wschodu stworzyliśmy dla Państwa równie piękną i przepełnioną emocjami, kolekcję biżuterii brylantowej – “Dubai”… To najbardziej kobieca propozycja w ofercie Aren’art forever. Pełna niezwykłych kszatałtów, form i zaskakujących wzorów. Kolekcja Dubai to przykład niezykłego kunsztu i wielu lat doświadczeń artystów jubileskich egzotycznego Wschodu. Kolory, niezwykłe kompozycje kamieni szlachetnych, bogactwo, namiętność i ... miłość gorąca jak atmosfera baśni 1000 i jednej nocy. Zapraszamy, niech ta chwila trwa... FOREVER.

Zobacz więcej
Rabat -25% z okazji Dnia Matki

24 maja 2013

W najbliższy weekend 24.05 mamy dla Was rabat w wysokości -25%! na cały asortyment! Zapraszamy serdecznie!

Szanowni Państwo, szukacie wyjątkowego prezentu na zbliżający się pełen emocji i miłości dzień Matki? ... to może zawieszka w kształcie serduszka jest odpowiednią propozycją :)

Zobacz więcej

Kolekcje Aren'art forever

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress