Relacje

Megatargi Ślubne Torwar

15 grudnia 2014

Fotorelacja z Targów Ślubnych na Warszawskim Torwarze.

Fotorelacja z Podróży Poślubnej w Tropiki

13 listopada 2014

Fotorelacja z Podróży Poślubnej w Tropiki

Laureaci III Edycji konkursu Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki wrócili ze swojej wspaniałej wycieczki.
Państwo Natalia i Alan Racewicz wybrali się na rajską Ibizę! Dla nas wraz z pozdrowieniami przysłali zdjęcia oraz odrobinę słońca.

Pozdrawiamy Ich serdecznie!

Zobacz więcej
Fotorelacja z wręczenia nagrody

13 czerwca 2014

Natalia i Alan zwycięzcy III Edycji konkursu "Wygraj Podróż Poślubną w Tropiki" odebrali już voucher dzięki, któremu pojadą w swoją wymarzoną podróż poślubną.

Laureaci naszego konkursu, lekko oszołomieni radością z wygranej, ale bardzo szczęśliwi, odebrali swoją nagrodę w salonie Aren'Art Forever. Natalia z Alanem już wkrótce wezmą ślub, a później wyjadą na wspólne wakacje, z których obiecali przysłać zdjęcia.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i życzymy miłości FOREVER...

Wszystkich Państwa zachęcamy do wyczekiwania wieści o kolejnej edycji naszego konkursu.

Zobacz więcej
Noc zakupów w blasku diamentów

18 listopada 2013

Specjalnie dla Państwa zdjęcia z Nocy zakupów, która odbyła się w czwartek 14 listopada 2013 r. w Galerii Mokotów.

Zapraszam do obejrzenia wspomnień z ostatniej nocy zakupów uwiecznionych na zdjęciach. Podczas tego wydarzenia organizowanego w Galerii Mokotów zostały rozlosowane brylanty ufundowane przez naszą firmę. Dodatkowo wiele sklepów specjalnie na tę noc przygotowało fantastyczne promocje. Mamy nadzieję, że skorzystali Państwo z okazji i dobrze bali się Państwo z nami podczas Nocy zakupów .

Zobacz więcej
Druga odsłona naszej kolekcji DUBAI

6 listopada 2013

W naszym salonie odbyła się prezentacja najnowszych pierścionków z kolekcji DUBAI. Niezwykłe pierścionki, bogate w kolory i diamenty, podziwiali nasi goście podczas specjalnej prezentacji.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z eventu zorganizowanego, aby "przedstawić" naszą kolekcję DUBAI. Podczas spotkania goście mieli okazję obejrzeć i przymierzyć najnowsze wzory pierścionków oraz dowiedzieć się wiele na temat trendów panujących w świecie biżuterii.

Zobacz więcej
Aren’Art Forever w Pure Sky Club

29 września 2013

Nasza firma wsparła akcję charytatywną organizowaną przez Pure Sky Club.

Zapraszamy do obejrzenia kliku zdjęć z tego wydarzenia.

Zobacz więcej
Zdjęcia z wręczenia nagrody w konkursie „Wygraj podróż poślubną w tropiki”

18 czerwca 2013

Zwycięzcy odbierali już swoją wymarzoną nagrodę – voucher na wycieczkę w tropiki. Zgodnie z obietnicą zamieszczamy piękną fotorelację z wręczenia nagrody szczęśliwej parze zwycięzców, zapraszamy do obejrzenia.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy obdarować tę parę, tak wspaniałym prezentem. Mamy nadzieję, że gdy tylko Anna i Mateusz wrócą ze swojej podróży, podzielą się z nami wrażeniami z wyjazdu. To już druga para, która razem z nami wybierze się do najdalszych zakątków świata.

Wręczenie nagrody odbyło się w naszym salonie Aren’Art FOREVER w Galerii Mokotów, do którego Was serdecznie zapraszamy!
Nie przegapcie kolejnej edycji konkursu już za rok.

Naszej szczęśliwej parze jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy cudownej podróży, którą z pewnością zapamiętają FOREVER.

Zobacz więcej
TARGI ŚLUBNE, TORWAR 8-9 grudnia 2012

10 grudnia 2012

W miniony weekend na Warszawskim Torwarze odbyły się organizowane poraz IX największe ogólnopolskie TARGI ŚLUBNE!

Pomimo, iż były to kolejne targi w tym roku, a nawet w tym samym miesiącu - Klientów i zakochanych par nie brakowało! Oprócz wielu atrakcji i prezentów można było wziąć udział w konkursie "Wygraj podróż poślubną w tropiki". Towarzyszyło temu wiele partnerskich emocji!

Zobacz więcej
Targi Ślubne w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, 1-2.12.2012

5 grudnia 2012

TARGI ŚLUBNE W PAŁACU KULTURY I NAUKI W WARSZAWIE, 1-2.12.2012

W miniony weekend w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się międzynarodowe targi ślubne "Polska Gala Ślubna", na których można było spotkać i nas!

Zobacz więcej
Diamentowa Noc Zakupów w Galerii Mokotów

27 listopada 2012

8 listopada w Galerii Mokotów odbyła się Diamentowa Noc Zakupów którego sponsorem głównym był Aren'Art Forever. Diamentowa Noc w Galerii Mokotów przepełniona była emocjami i niezwykłymi nagrodami! Diamenty (będące nagodami w Programi Forever) stanowiły główną atrakcję tego wieczoru.

8 listopada o godzinie 20:00, w Galerii Mokotów odbyła się Diamentowa Noc Zakupów, imprezę swoją obecnością uświetnili niezwykle czarujący Tomasz Kamel i jak zawsze piękna Joanna Koroniewska, którzy cały wieczór bawili się z naszymi gośćmi. Tego wieczoru wszyscy nasi Klienci, którzy przystąpili do Programu FOREVER z kartą stałego klienta Galerii Mokotów, zostali obdarowani pięknym jubilerskim upominkiem od naszej firmy. Byliśmy sponsorem wszystkich nagród. Kolejka po nagrody nie miała końca, wszyscy chcieli wylosować chociaż jeden z 16 diamentów.

Zobacz więcej

Kolekcje Aren'art forever

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress