TIME: 0.001330152153968811

Biżuteria na Dzień Babci


Biżuteria na Dzień Babci, to znakomity sposób, aby wyrazić wdzięczność, szacunek i miłość. Zanim wybierzemy dodatek, zastanówmy się, jaki gust ma babcia, jakie ubrania oraz ozdoby najczęściej nosi? Jeśli nie jesteśmy pewni, postawmy na biżuterię ponadczasową, uniwersalną, stylową. Perły na Dzień Babci, sprawdzą się idealnie. Dlaczego? Są eleganckie, przez lata uchodziły za synonim luksusu, zdobiły królewskie korony i diademy. Dziś powszechnie dostępne, chętnie nosimy w mniej formalnych okolicznościach, łączymy w nietypowe zestawienia.

W ARENART FOREVER oferujemy perły naturalne, słodkowodne. Cenione przez kobiety od tysięcy lat, są gorącym trendem tego roku. Perły słodkowodne wytwarzają perłopławy. Do ich wnętrza, podobnie jak w naturalnym środowisku, wprowadza się np. ziarenko piasku. Małża otacza je kolejnymi, delikatnymi warstwami masy perłowej. Po upływie kilku lat tworzy się lśniąca perła. Perły w jubilerstwie wykorzystywane są już od starożytności, ale dopiero po koniec XIX w. na szerszą skalę popularność zyskała hodowla.

Perłowa biżuteria dla babci to prezent doskonały, na każda okazję. Dziś perłowe naszyjniki, kolczyki z perłą nosimy na co dzień. Słońce pięknie wydobywa ich jasną barwę, delikatny blask. Perłowy naszyjnik babcia zestawi ze śnieżnobiałą koszulą, żakietem, spódnicą i olśni gości na rodzinnym przyjęciu. W wersji casualowej połączy ze spodniami, prostą bluzką, skromnym sweterkiem, a zachwyt koleżanek gwarantowany. W ARENART FOREVER perłom towarzyszy złoto w kolorze żółtym i białym o próbie 585, najbardziej cenionej przez klientów oraz jubilerów.

Diamenty dla babci? Jesteśmy na tak. Kobiety kochają biżuterię brylantową, niezależnie od wieku. Jeśli babcia lubi okazałe ozdoby, wybierz efektowne, złote kolczyki, wysadzane diamentami, z praktycznym angielskim zapięciem. Podkreślą urodę, osobowość, dodadzą blasku. Dla babci minimalistki polecamy delikatne, diamentowe zawieszki do łańcuszka. Ich subtelny czar, to wyjątkowy okaz jubilerskiej sztuki. Precyzyjnie wykonane, eleganckie, spodobają się każdej babci. Noszone blisko serca, będą przypominać o bliskiej relacji łączącej z wnukiem lub wnuczką.