TIME: 0.0015645213425159454

Biżuteria na święta


Jaką biżuterię na świąteczny podarek wybrać? Jaka biżuteria będzie pasować do okazji: bransoletka, naszyjnik, kolczyki? Te pytania zadajemy sobie najczęściej, szukając prezentu na gwiazdkę. Dlaczego? Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla wszystkich. Spotykamy się z bliskimi, wspólnie biesiadujemy, dajemy upominki, aby okazać miłość, oddanie, szacunek. Złota biżuteria to najlepszy pomysł na prezent gwiazdkowy, przez cały rok będzie przypominać o uczuciach osoby, która ją podarowała, przyjemnych chwilach spędzonych razem przy świątecznym stole.

Oferta ARENART FOREVER jest bardzo bogata, czasem trudno zdecydować czy dla bliskiej nam kobiety lepszy będzie diamentowy pierścionek, złota zawieszka z kamieniami szlachetnymi, delikatna bransoletka, czy subtelna celebrytka? Najważniejsze, aby podarowana była od serca, z pięknymi intencjami. Ciekawą propozycją są komplety np. złote kolczyki i naszyjnik. Pasujące do siebie elementy znacznie ułatwiają poranną stylizację lub przygotowania przed ważną uroczystością. Paniom ceniącym minimalizm, polecamy kupić np. złoty naszyjnik z motywem koła, skrzydełek lub inspirowany naturą. Dla kobiet lubiących efektowne ozdoby znakomitym prezentem będą wielokamieniowe, brylantowe kolczyki, podkreślające siłę i niezależność właścicielki.

Dla dziewczyny doskonałym prezentem będzie strong>złoty naszyjnik serce lub złoty naszyjnik nieskończoność. Te dwa motywy najlepiej wyrażą siłę uczuć do ukochanej, staną się symbolem miłości. Ozdobione diamentami, będą wyjątkową ozdobą, która podkreśli szyję i rozświetli twarz. Uwaga na pierścionek z diamentem i kamieniami szlachetnymi. Jeśli nie planujesz zaręczyn, poważnych deklaracji, może być źle zrozumiany. Lepiej unikać nieporozumień, nie rozbudzać niepotrzebnych nadziei, wybór brylantowej biżuterii na święta jest bardzo duży.

Dla żony, narzeczonej już bez obaw można kupić złoty pierścionek ze szlachetnymi kamieniami. Czym się kierować? Na pewno stylem preferowanym przez wybrankę, biżuterią noszoną na co dzień, lubianymi kolorami. W ARENART FOREVER wybór klejnotów jest ogromny. Panowie najchętniej wybierają ukochane przez kobiety diamenty, ale popularne są również: szafiry, szmaragdy, topazy, morganity, cytryny, kwarce. Dla siostry, bratowej, przyjaciółki lub córki uniwersalnym podarkiem będzie delikatna bransoletka z motywem koła, serduszkiem, geometrycznym kształtem. Można je nosić pojedynczo lub w zestawie, łącząc z już posiadaną biżuterią. Dla ukochanej cioci lub teściowej polecamy kolczyki, lub zawieszkę na łańcuszek z perłami, są zawsze eleganckie i na czasie.