TIME: 0.0014866571873426437

Czarny diament w biżuterii


Czarny diament, to oryginalny, tajemniczy i elegancki kamień. Odbija światło delikatniej niż jego jasna odmiana, ale ma w sobie tajemnicę. Skrywa niedopowiedzenie, które fascynuje kobiety i mężczyzn na całym globie. Z pewnością kamień sprawdza się podczas uroczystych okazji, ale wiele osób z powodzeniem nosi go na co dzień, jako gustowny, niekonwencjonalny dodatek. Złote kolczyki z czarnymi diamentami lub złoty naszyjnik z czarnymi diamentami przyciągają wzrok.

Czarne diamenty nazywane karbonado, po wydobyciu w ziemi przypominają węgiel drzewny. Dopiero sprawna ręka jubilera nadaje szlif, który odkrywa ich najpiękniejszą wersję. W ARENART FOREVER czarne diamenty najchętniej poddajemy szlifowi brylantowemu, który składa się z 58 faset: 33 w koronie i 25 w podstawie. Szlif brylantowy jest jednym z najwyżej cenionych na świecie.

Czarny diament jest bardzo popularny w biżuterii męskiej. Złoty sygnet z czarnymi diamentami znakomicie prezentuje się z eleganckim garniturem, dodaje mu nutki ekstrawagancji. Ale złote sygnety z czarnymi diamentami, coraz chętniej wybierają młodzi mężczyźni, którzy lubią zaskakiwać, przełamywać stereotypy. W niekonwencjonalny sposób łączą go z codziennymi ubraniami. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z biżuterią, postaw na jeden sygnet np. na małym palcu.

Złoty pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem, to wyjątkowa biżuteria, dla wyjątkowej kobiety. Przyszły narzeczony musi być pewny, że wybranka serca lubi oryginalne ozdoby, a czarny kolor przypadnie jej do gustu. Karbonado wspaniale łączy się z jasnymi diamentami, tworząc obłędne, diamentowe kaskady. W ARENART FOREVER znajdziesz szeroki wybór pierścionków zaręczynowych z czarnym diamentem.