TIME: 0.001454818993806839

Motyw gwiazd w biżuterii


Noc, niebo, a na nim miliony gwiazd migoczących złotą poświatą rozświetlającą noc. Kto nie lubi tego widoku w ciepłą, letnią noc lub gdy śnieg skrzy pod stopami? Mamy sposób, jak go zatrzymać na dłużej, przenieść chociaż fragment na ziemię. Biżuteria z motywem gwiazd jest najlepszym sposobem, aby nieuchwytne piękno rozgwieżdżonej nocy, mieć blisko siebie, na zawsze. Wystarczy wybrać: złoty naszyjnik gwiazdy, diamentowe kolczyki gwiazdki, a może bransoletka celebrytka? Decyzja nie jest prosta.

Najmodniejsze celebrytki z gwiazdkami cieszą się wśród pań ogromną popularnością. Skąd pochodzi nazwa celebrytka? Nikt tego do końca nie wie, ale kobiety ją polubiły i nic nie wskazuje, aby miało być inaczej. Złote celebrytki to delikatne, dziewczęce łańcuszki z zawieszkami w formie blaszki. Zawieszki podkreślają szyję, a pojedyncze elementy pięknie układają się na dekolcie. Delikatnie poruszane w trakcie ruchu, cudnie odbijają promienie słoneczne. Naszyjniki celebrytki gwiazdki szczególnie polecamy do letnich stylizacji.

Szukacie pomysłu na gwiazdkowy prezent dla bliskiej kobiety? Świetnie trafiliście. Złote kolczyki gwiazdki, naszyjnik gwiazdka lub złota zawieszka gwiazda sprawdzą się w tej roli idealnie. Kogo nie ucieszyłaby finezyjna biżuteria z motywem prosto z rozgwieżdżonego nieba, wykonana z najwyższej jakości złota o próbie 585 i ozdobiona najpiękniejszymi diamentami? Sądzimy, że każda pani będzie zadowolona z takiego prezentu. Z czasem nabierze wartości sentymentalnej i będzie się kojarzyć z najpiękniejszym czasem w roku, który z przyjemnością spędzamy z bliskimi.

Złota gwiazdka z diamentami, to piękna ozdoba ale dla osób ceniących w biżuterii dodatkową symbolikę. Gwiazda pierwotnie kojarzona była z niebem, a co za tym idzie, w wielu religiach nadal utożsamiana jest z Bogiem. Jej szczegółowa interpretacja zależy jednak od liczby ramion. Gwiazda również może dodawać odwagi, inspirować do działania, być talizmanem przyciągającym szczęście, sukces, powodzenie. Złoty naszyjnik z gwiazdka, czy diamentowe kolczyki gwiazdki, mogą dla nas oznaczać coś zupełnie innego, niezależnego od ogólnie przyjętej interpretacji. Najważniejsze, to lubić swoją biżuterię.