TIME: 0.0014723557978868484

Motyw skrzydeł w biżuterii


Biżuteria z motywem skrzydeł jest bardzo lubiana przez kobiety na całym świecie. Chętnie nosimy subtelne, złote skrzydełka lub potężne, anielskie skrzydła. Dla wielu pań są wyłącznie ozdobą, inne utożsamiają je z pewną symboliką. Atrybut skrzydeł spotykamy już w mitologii greckiej i rzymskiej. Kojarzy się z bogami, którzy strzegli istot żywych, Ateną, bogini mądrości oraz Nike, boginią zwycięstw. W chrześcijaństwie skrzydła należą przede wszystkim do aniołów, łączących człowieka z Bogiem.

Motyw skrzydeł polubili artyści, chętnie wykorzystując w swojej sztuce. Ich piękny kształt nie uszedł również uwadze jubilerów. Złote skrzydełka z kamieniami szlachetnymi, to często małe dzieła sztuki. W ARENART FOREVER zachwycają złote naszyjniki skrzydła z diamentami. Wykonane różnego koloru złota: żółtego, białego i różowego świetnie prezentują się z gładkimi ubraniami, białymi koszulami, zwiewnymi sukienkami.

Wielbicielki biżuterii pełnej symboli skusi motyw diamentowego serca, które pojawia się w naszych naszyjnikach. Może być znakomitym talizmanem przyciągającym dobrą energię, dobrych ludzi, a przede wszystkim uczucia, w tym to najpiękniejsze - miłość. Naszyjnik ze skrzydełkami i sercem ozdobiony 55 diamentami, to efektowny dodatek, który wyjątkowo pięknie zdobi kobiecy dekolt.

ARENART FOREVER to również złote pierścionki z diamentowymi skrzydełkami. Jest to bardzo efektowny motyw w biżuterii zdobiącej dłoń. Skrzydła są subtelne finezyjne, w trakcie ruchu niemal unoszą się w powietrzu. Nasze skrzydełka wysadzane są łącznie 34 diamentami o masie 0,13 karatów. Pierścionki wykonane są ze złota o próbie 585. Można je kupić w kolorze żółtego, białego lub różowego złota.