TIME: 0.002398042008280754

Rubinowa biżuteria


Rubin to jeden z najcenniejszych kamieni szlachetnych, nazywany jest „kamieniem królów”. Występuje niemal we wszystkich odcieniach czerwieni, od delikatnego, niemal różowego po intensywną, namiętną purpurę. Kamień najczęściej oprawiany jest w żółte złoto, z którym tworzy wzory nawiązujące do retro stylistyki, idealne dla miłośniczek stylu vinted. Tego typu biżuteria z rubinem wyróżnia się szlachetnością, wyrafinowaną elegancją. Aby podkreślić głęboką barwę, towarzyszą mu często diamenty. Otoczony jasnymi, błyszczącymi kamieniami może w pełni rozwinąć swą niebywałą energię i czar.

Rubin symbolizuje miłość, wierność i namiętność, dlatego złoty pierścionek z rubinem dla ukochanej, to doskonały pomysł. Idealny rubin naturalny o masie 30 karatów i intensywnej czerwonej barwie występuje w przyrodzie o wiele rzadziej niż wysokiej klasy diament o tej samej masie.

Pierścionki zaręczynowe z rubinem są mniej popularne niż te z brylantem, ale cieszą się sporym zainteresowaniem osób o sprecyzowanym guście, pewnych siebie, ceniących oryginalność. Rubin to klejnot zakochanych, pierścionek zaręczynowy z rubinem naturalnym to najlepszy amulet dla przyszłego małżeństwa, szkoda nie skorzystać z jego wyjątkowych właściwości.

ARENART FOREVER to również złote kolczyki z rubinem na sztyfcie, wiszące kolczyki z rubinem oraz piękne rubinowe zawieszki do naszyjnika, idealne do tworzenia, modnych, kaskadowych zestawów.