TIME: 0.0014547519385814667

Biżuteria z białego złota


Białe złoto to bardzo popularny kruszec. Biżuteria w kolorze platyny jest chętnie noszona na co dzień, jako subtelny dodatek do stylizacji. Z przyjemnością wybieramy ją również na wyjątkowe okazje, dodaje elegancji każdemu kto ją nosi. Białe złoto cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze względu na wygląd zgodny z aktualnymi trendami. Białe złoto cechuje duża wytrzymałość, dlatego idealnie sprawdza się jako kruszec dla obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych.

Stop złota z palladem jest najbardziej wytrzymały, a z niklem przybiera najjaśniejszą, jasnosrebrną barwę. Jubilerzy dodatkowo polecają pokryć biżuterię z białego złota warstwą rodu, który nada ozdobom pięknego blasku oraz czystego, białego koloru. Z czasem warstwa rodu może ulec wytarciu i należy ją uzupełnić.

ARENART FOREVER ma szeroki wybór pierścionków zaręczynowych z białego złota z diamentami. Wybierać można pośród klasycznych modeli, z jednym kamieniem, w oprawie szatonowej oraz wielokamieniowych. Dużą przychylnością par cieszą się również obrączki ślubne z białego złota, w wersji damskiej ozdobione diamentami. Ten rodzaj biżuterii jest elegancki, skromny i stanowi znakomitą bazę dla pozostałej biżuterii, również w kolorze żółtego lub różowego złota.

Naszyjniki, kolczyki z białego złota oraz pierścionki i obrączki lubią troskliwą opiekę. Warto zdejmować je do prac domowych, przechowywać w szkatułkach, w oddzielnych przegródkach oraz oddawać do profesjonalnego czyszczenia przy użyciu m.in. myjki ultradźwiękowej.