TIME: 0.0014981850981712341

Lilia to królewski kwiat, ozdoba ogrodów na całym świecie. Okazała, elegancka, od stuleci jest synonimem piękna, młodości i pasji. Występuje w dziesiątkach kolorów i wzorów, podobnie jak złota biżuteria z kolekcji Lilly. Barwna, zróżnicowana, efektowna, oszałamia bogactwem barw kamieni szlachetnych: ametystów, cytrynów, morganitów, kwarców, czy perydotów. Każdy z klejnotów wyróżnia niezwykła uroda oraz bogata symbolika, dlatego z powodzeniem mogą pełnić rolę talizmanów przyciągających dobrą energię.

Szukasz pierścionka zaręczynowego do 1500 zł? Zainspiruj się kolekcją Lilly. Złoty pierścionek z niebieskim topazem, złoty pierścionek z różowym kwarcem lub złoty pierścionek z białym topazem, to ciekawa alternatywa dla pierścionka zaręczynowego z diamentem. Kolorowe kamienie naturalne są trwałe, cudownie odbijają promienie światła i spektakularnie wyglądają na dłoni ukochanej. Dobrane do gustu partnerki, jej oczekiwań estetycznych, będą najpiękniejszą deklaracją miłością.

Kolekcja Lilly jest bardzo zróżnicowana pod względem wielkości kamieni naturalnych. Paniom ceniącym duże, intrygujące klejnoty, na pewno spodoba się złoty pierścionek z diamentami i cytrynem liczącym prawie 11 karatów lub złoty pierścionek z diamentami i ametystami o porównywalnej masie. Efektowne kamienie naturalne przyciągają wzrok, budują stylizacje i wspaniale komponują się z lekkimi, zwiewnymi stylizacjami w klimacie boho.

Złote kolczyki z różowym kwarcem, złote kolczyki z niebieskim topazem, złote kolczyki z ametystami, to urocze biżuteryjne smakołyki. Słodkie, pogodne, urzekają kolorami, zniewalają wyjątkowym blaskiem. Złote kolczyki z diamentami i kolorowymi kamieniami naturalnymi, świetnie zdobią kobiecą twarz, podkreślają uśmiech. Złota spektakularna zawieszka z diamentami i niebieskim topazem lub złota zawieszka z diamentami i cytrynem, to najpiękniejsza ozdoba damskiego dekoltu, grająca ze światłem przy najmniejszym ruchu.