TIME: 0.0015420932322740555

Kolekcja obrączek ślubnych Rainbow


Mnogość wzorów, kolorów, faktur, taka jest kolekcja obrączek ślubnych Rainbow. Różnorodność nieprzeciętnych modeli obrączek inspirowanych najnowszymi trendami w modzie ślubnej zachwyca i zaskakuje. Pozwala dobrać biżuterię idealnie skrojoną pod potrzeby osób ceniących nowatorskie, nieszablonowe rozwiązania z subtelnym twistem.

Narzeczeni preferujący stonowane ozdoby, mogą wybrać połączenie białego i żółtego złota. Dwukolorowe obrączki to popularne rozwiązanie, ale również wygoda. Będą współgrać z każdym rodzajem stylizacji. Nie trzeba się martwić, jak dopasować do nich pierścionki, kolczyki czy zegarek. Stylizacja pozostanie spójna i wyjątkowa. Amatorów zdobień ucieszą grawerowane serca, finezyjnie zakute diamenty czy delikatne zdobienia przy rantach.

ARENART FOREVER w kolekcji Rainbow oferuje obrączki ślubne fazowane czyli ukośnie ścięte przy krawędzi poprzez usunięcie niewielkiej ilości metalu. Fazowanie wykonuje się przy użyciu specjalistycznych urządzeń i wymaga od jubilera doświadczenia. Biżuteria ozdobiona subtelnym fazowaniem jest nowoczesna, szykowna i przede wszystkim wyjątkowo elegancka.

Na wewnętrznej stronie obrączek można umieścić grawer, który nada biżuterii wyjątkowego charakteru. Treść zależy od wyobraźni przyszłych małżonków, a ograniczona jest jedynie obwodem szyny. Dostępnych jest kilka krojów pisma, w zależności od gustu można wybrać: drukowany, tradycyjny lub kaligraficzny. Obrączki z kolekcji Rainbow wykonane są ze złota o próbie 585, można je kupić w komplecie lub pojedynczo.