TIME: 0.001455254852771759

Kolekcja obrączek ślubnych Yakimoto


Kolekcja obrączek ślubnych Yakimoto, to biżuteria nietuzinkowa, finezyjna, a zarazem szlachetna i elegancka. Każdy komplet to mieszanka nonszalancji z klasyką, blasku kamieni z siłą złota najwyższej jakości. Obrączki dla niej i dla niego spełniają tę samą rolę, łączy je ten sam kruszec, ale są zupełnie różne. W damskiej, osadzone blisko siebie diamenty tworzą połyskującą taflę, przyciągają wzrok. Wysokiej klasy kamienie szlachetne poddane szlifowi brylantowemu lśnią wyjątkowym blaskiem.

Męska obrączka, to szlachetny minimalizm, piękno czystego, w białym lub żółtym kolorze. Nowoczesna forma, dobry projekt i wykonanie zapewniają wygodę użytkowania na długie lata. Dla panów, którzy cenią w modzie detale, wybrane modele ozdobione są jedynie delikatnym wzorem na rantach. Obrączki ślubne ARENART FOREVER z kolekcji Yakimoto można dodatkowo spersonalizować okolicznościowym grawerem. Napis po wewnętrznej stronie obrączki ślubnej nadaje jej dodatkowej wartości, przypomina o wyjątkowym dniu związanym z ukochaną osobą.

Aby zwiększyć komfort noszenia obrączek ślubnych, po wewnętrznej stronie znajduje się wyoblenie, tzw. soczewka. Szyna jest w tym miejscu nieznacznie grubsza niż przy rantach, dzięki temu biżuteria lepiej dopasowuje się do palca. Przyjemne zaokrąglenie ułatwia zakładanie i zdejmowanie obrączki, zmniejsza miejsce styku metalu ze skórą, co zapobiega ewentualnym odparzeniom i otarciom. Wybór odpowiedniego profilu: z soczewką lub bez soczewki jest kwestią indywidualną i są osoby preferujące biżuterię o płaskiej szynie.

Obrączki ślubne z kolekcji Yakimoto wykonane są ze złota o próbie 585, co oznacza, że w każdym pierścionku złoto stanowi 58,5 proc. Ten rodzaj stopu zapewnia wysoką elastyczność, a zarazem wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Do wszystkich oferowanych przez nas modeli obrączek ślubnych z diamentami dołączamy certyfikat potwierdzający autentyczność danego kamienia, wystawiony przez Rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Obrączki ślubne można kupować w kompletach lub pojedynczo.