TIME: 0.001488957554101944

Obrączki ślubne o szerokości od 4 mm do 5 mm


Obrączki ślubne o szerokości 4 mm - 5 mm to najpopularniejsze modele wśród młodych par. Są najlepszym kompromisem pomiędzy szerokimi obrączkami ślubnymi, a bardzo wąskimi, które mogą być mało widoczne. Decydując się na obrączki ślubne, trzeba wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Oczywiście najważniejsze, aby wykonane były z odpowiedniego kruszcu. ARENART FOREVER oferuje obrączki ślubne ze złota próby 585, w kolorze żółtym, białym i różowym.

Kolejny krok to wielkość dłoni przyszłych nowożeńców. Dla osób, które są drobne, niewysokie, mają delikatne dłonie, polecamy węższe modele, do około 4 mm. Nie będą wizualnie obciążać palców oraz przeszkadzać w codziennych czynnościach. Dla panów, ale również pań, o większej sylwetce, masywnych dłoniach, znakomicie sprawdzą się szersze obrączki ślubne, nawet do 6 mm, wówczas zachowane są odpowiednie proporcje.

W ARENART FOREVER złote obrączki ślubne z diamentami oraz gładkie można kupić w komplecie lub pojedynczo. Odchodzi się od tradycji noszenia przez małżonków identycznych obrączek ślubnych. Kobieta i mężczyzna dobierają je do osobistych preferencji. Jeśli trudno im podjąć decyzję - minimalizm czy maksymalizm - obrączki ślubne o szerokości 4 mm - 5 mm to najlepszy wybór. Dodatkowo można je spersonalizować.

Obrączki ślubne z grawerem w postaci miłosnej sentencji, daty ślubu lub imion małżonków, to wyjątkowa biżuteria, rodzaj talizmanu przyciągającego miłość, szczęście i powodzenie. Obrączki ślubne o szerokości 4 mm – 5 mm bardzo łatwo wyprofilować tzn. umieścić na ich wewnętrznej stronie soczewkę, zwiększającą komfort noszenia. Soczewka to niewielkie wyoblenie po wewnętrznej stronie szyny, które zmniejsza powierzchnie styku metalu ze skórą.