TIME: 0.0013577193021774292

Fazowane bezsoczewkowe obrączki ślubne


Polski zwyczaj nakazuje noszenie obrączki ślubnej na serdecznym palcu prawej dłoni, podobnie jak w krajach Europy Wschodniej. Ale nie zawsze tak było, w przeszłości zdobiła lewą dłoń. Wierzono, że w ten sposób łączy się bezpośrednio z sercem. Tradycja ta nadal obowiązuje w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji czy Irlandii. Niezależnie od tego, na którym palcu i na, której dłoni się znajdzie, najważniejsze jest zapisane w niej wspomnienie o ukochanej osobie.

Obrączki ślubne towarzyszą małżonkom przez całe życie, dlatego powinny odznaczać wytrzymałością i dobrym designem, takie też są obrączki ślubne w ofercie ARENART FOREVER.

Obrączki fazowane bez soczewki wyróżniają się ukośnym ścięciem zewnętrznej krawędzie szyny poprzez usunięcie niewielkiej ilości metalu. Fazowanie wykonuje się przy użyciu specjalistycznych urządzeń i wymaga od jubilera doświadczenia. Biżuteria ozdobiona subtelnym fazowaniem jest nowoczesna, szykowna i przede wszystkim wyjątkowo elegancka. Wybierają ją osoby lubiący klasykę z nutką ekstrawagancji.

Obrączki ślubne fazowane bez soczewki ARENART FOREVER wykonane są z wysokiej jakości żółtego i białego złota o próbie 585, które jest wytrzymałe, a zarazem elastyczne. Mogą posiadać dodatkowe zdobienia w formie grawera lub kamieni szlachetnych. Można je kupić w komplecie lub pojedynczo. Mąż i żona mogą nosić zupełnie inny model, najważniejsze, aby pasował każdej ze stron.