TIME: 0.0015374347567558289

Obrączki ślubne są symbolem miłości, wierności, wzajemnego oddania, przypieczętowaniem decyzji o wspólnym życiu. Wybór odpowiednich to ważne życiowe postanowienie, dlatego powinno być przemyślane i świadome. Jeśli cenisz dobry design, oryginalność, lubisz efektowną biżuterię, postaw na obrączki z wzorem. Znaczna część modeli w ofercie ARENART FOREVER wykonanych jest z dwukolorowego (białego i żółtego) złota, w wyjątkowy sposób symbolizującego połączenie dwóch serc, dwóch życiowych dróg.

Wzory na obrączkach często stanowią jedynie funkcję ozdobną, estetyczną, ale można im nadać osobiste znaczenia. Serce jednoznacznie kojarzy się z miłością, warkocz to splecione na zawsze dwa życia, dwie historie. Wśród projektów obrączek ślubnych z wzorem zachwycają również modele z diamentami, które dodają blasku, kobiecości, elegancji i szyku.

Obrączki najlepiej kupić kilka miesięcy przed ślubem, aby uniknąć problemów z odbiorem, dostawą, grawerem czy dopasowaniem rozmiaru. W kolekcji ARENART FOREVER znajdują się egzemplarze o różnej szerokości, wysokości i profilu, aby dobrać odpowiedni model do wielkości dłoni i własnych preferencji. Wszystkie wykonane są ze złota o próbie 585, co oznacza, że w każdej z nich znajduje się 58,5 proc. czystego złota.

W ARENART FOREVER obrączki można kupić w komplecie lub pojedynczo. Mąż i żona mogą nosić zupełnie inny model, najważniejsze, aby pasował każdej ze stron.