TIME: 0.0014848262071609497

Obrączki ślubne to symbol trwałości związku małżeńskiego, miłości, wierności. Wybór odpowiednich to ważna życiowa decyzja, warto ją dobrze przemyśleć i zdecydować się na najpiękniejszy dla siebie wzór. Ustalając kolor kruszcu należ zwrócić uwagę jaki styl preferujemy, jaki rodzaj biżuterii wybieramy. To wszystko ma znaczenie, więc najlepiej, aby obrączkę dopasować do własnego wizerunku.

Złoto od stuleci to synonim zamożności, władzy, luksusu. Inspirowało artystów, podkreślało pozycję w społeczności, w niektórych kręgach kulturowych miało wręcz mistyczne znaczenie. Kiedyś zarezerwowane dla rządzących, dziś jest nam bliższe niż kiedykolwiek. Złoto jako metal szlachetny o unikalnych właściwościach fizycznych i chemicznym, jest najbardziej kowalnym spośród metali, a do tego odpornym na uszkodzenia mechaniczne i prawie wszystkie kwasy.

Złote obrączki to klasyka. Tak, zgadzamy się z tym, ale dziś wspaniale można je łączyć z nowoczesną biżuterią z białego lub różowego złota. Eklektyzm jest mile widziany, a wielobarwne stylizacje wspaniale odnajdują się wśród najnowszych trendów. Aby dobrze zastanowić się nad wzorem obrączki, najlepiej zakupy rozpocząć kilka miesięcy przed ślubem. Pozwoli to również uniknąć problemów z odbiorem, dostawą, grawerem czy dopasowaniem rozmiaru.

ARENART FOREVER oferuje szeroki wybór klasycznych obrączek ślubnych wykonanych z żółtego złota o próbie 585, co oznacza, że w każdej z nich znajduje się 58,5 proc. czystego złota. Obrączki w kolorze słońca nie zmieniają z czasem koloru, nie trzeba pokrywać ich dodatkową warstwą rodu. Obrączki można kupić w komplecie lub pojedynczo. Mąż i żona mogą nosić zupełnie inny model, najważniejsze, aby pasował każdej ze stron.