TIME: 0.0015940666198730469

Flowers, to kolekcja pierścionków zaręczynowych inspirowanych pięknem kwiatów, doskonałością przyrody. Są idealną propozycją dla pań wrażliwych, ceniących naturę, spontaniczność, ale też eleganckich, pewnych siebie. W każdym modelu nieszablonowy kształt zrodzony wprost z natury łączy się z ponadczasową klasyką, która opiera się tymczasowym trendom i przez długie lata będzie zachwycać swym pięknem.

Świat biżuterii to obfitość form, a flora to nieskończone źródło pomysłów. Nasi złotnicy szukając natchnienia, kompozycji idealnej, czerpią m.in. z darów matki ziemi. Pierścionki z kolekcji Flowers wyróżnia korona o kształcie zbliżonym do kielicha kwiatu. Efektownie eksponuje urodę diamentu, jego czysty blask. Dodatkowo, okazałość kamienia podkreśla oprawa wykonana z białego złota oraz szyna zwężająca się przy gnieździe.

Pierścionki z kolekcji Flowers, to swobodna klasyka, kwitnąca doskonałość, posiadająca cechy biżuterii idealnej. Pasują na wielkie wyjścia, do wieczorowych kreacji, ale również na co dzień. Słońce tylko podkreśla ich urodę. Na dłoni pięknie łączą się z pierścionkami w różnych kolorach złota, z kolorowymi i bezbarwnymi kamieniami. Można nosić je solo lub tworzyć efektowne zestawy.

Zgodnie ze standardami ARENART FOREVER pierścionki zaręczynowe z kolekcji Flowers to połączenie najwyższej jakości złota o próbie 585 oraz diamentów o wysokiej klasie czystości. Do wszystkich oferowanych modeli biżuterii z diamentami dołączamy certyfikat potwierdzający autentyczność brylantów. Pierścionki zaręczynowe z kolekcji Flowers to ponadczasowa ozdoba, która stanie się ulubionym dodatkiem każdej narzeczonej.