TIME: 0.002397572621703148

Kolekcja pierścionków zaręczynowych Morganite


Kolekcja pierścionków zaręczynowych Morganite, to kobiece połączenie złota z morganitem, dobrze poznanym kamieniem szlachetnym o zwyczajowej nazwie „różowy szmaragd”. Morganit to symbol miłości. Trudno się oprzeć jego nieoczywistej, jasnoróżowej barwie. Otoczony różowym złotem wygląda niczym urokliwy biżuteryjny smakołyk. Łatwy do cięcia oraz szlifowania pozwala na wytworzenie dużych, efektownych klejnotów.

Pierścionek zaręczynowy dla przyszłej narzeczonej ma ogromne znaczenie, stanowi świadectwo miłości, wierności, oddania, deklarację wspólnego życia, chęć założenia rodziny, powinien być wyjątkowy. Modele z kolekcji Morganite są idealną propozycją. Delikatne, ponadczasowe, urzekają wyjątkowością barw. Pokochają je kobiety pielęgnujące swą dziewczęcość, naturalność, spontaniczność.

ARENART FOREVER oferuje klasyczne karmazycje oraz kamienie o szlifie poduszkowym z wianuszkiem brylantów, idealne dla pań marzących o dużym, efektownym klejnocie przyciągającym spojrzenia. Znaleźć można również wzory z niewielkim morganitem, ozdobionym z delikatnymi diamentami. Morganit, niezależnie od wielkości, tworzy znakomite połączenie z różowym i żółtym złotem.

Pierścionki zaręczynowe w ARENART FOREVER wykonane są ze złota próby 585. Z powodzeniem można je łączyć z biżuterią z białego i żółtego złota. Dowolność jest ogromna, również w kwestii garderoby. Biżuteria z różowego złota jest bardzo wdzięczna do stylizacji, łatwo wpasować ją w dowolny look. Szczególnie pięknie komponuje się z letnią garderobą, pełną jasnych, lekkich tkanin oraz muśniętą słońcem skórą.