TIME: 0.001433730125427246

One Love, to wyjątkowa kolekcja biżuterii ARENART FOREVER. Wyróżnia ją centralnie osadzony diament o wielkości od 0,05 do 0,53 karata. Ten subtelny wzór to ponadczasowy klasyk, cieszący się od lat niesłabnącym zainteresowaniem par. W pierścionkach zaręczynowych z diamentem, istotny jest sposób mocowania kamienia. Oprawa szatonowa, jedna z najpopularniejszych, umożliwia swobodne przenikanie światła. Diament zakuty w sześć lub cztery tzw. krapy, odbija refleksy świetlne o wyjątkowej urodzie.

Kolekcja One Love, to biżuteria wyrafinowa, dopracowana w każdym szczególe, wykonana z surowców najwyższej jakości. Idealna na zaręczyny, delikatna, bardzo wymowna, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających pań. Pierścionki wykonane z żółtego,białego lub różowego złota zachwycają klasyczną, szlachetną, formą, są kwintensencja kobiecości, piękna, radości.

Pierścionek zaręczynowy wręczany wybrance, to zapowiedź wspólnego życia, poważna deklaracja, intencja zamknięta w kamieniu. Wybór odpowiedniego, to ważna decyzja. Powienien nie tylko cieszyć ukochaną, ale również prezentować najwyższą jakość. ARENART FOREVER do wyrobu biżuterii wykorzystuje najbardziej zawansowane technologie. Wykonana z najwyższą starannością, przez wysokowyspecjalizowanych rzemieślników, przez długie lata nie traci blasku. Do wyrobu pierścionków zaręczynowych wykorzystujemy złoto najwyższej jakości o próbie 585, co oznacza, że w każdym z nich znajduje się 58,5 proc. złota.

Obrączki z białego złota cieszą się największym zainteresowaniem wśród młodych osób, które są zwolennikami nowoczesnych rozwiązań, w biżuterii cenią oryginalność, zgodność z najnowszymi trendami. Subtelne i delikatne, a zarazem nieszablonowe, przykuwają uwagę i są największym hitem ostatnich lat.