TIME: 0.0024344976991415024

Kolekcja pierścionków zaręczynowych Paris


Paris to kolekcja najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych zainspirowanych stolicą Francji, zachwycającą współczesną i historyczną architekturą oraz magiczną atmosferą sprzyjającą miłości. Paryż od lat uznawany za miasto światła ma ogromny wpływ na twórczość artystów. Przed laty blask zawdzięczał licznym latarniom rozpalanym dla bezpieczeństwa mieszkańców. Dziś miasto rozświetla wieża Eiffla.

Każdej nocy tysiące reflektorów tworzy na jej konstrukcji urzekające świetlne widowisko, które nikogo nie pozostawia obojętnym. Podobnie jak diamenty w pierścionkach zaręczynowych z kolekcji Paris. Do ich oprawy użyto nowoczesnej metody micro pavé. Wiele drobnych kamieni umieszczonych na jednym poziomie, blisko siebie, jednak w taki sposób, aby się nie dotykały tworzy równą taflę, która wygląda jakby została wybrukowana na powierzchni.

Nazwa oprawy pavé zastosowana w pierścionkach zaręczynowych Paris pochodzi z języka francuskiego i oznacza dosłownie bruk. Technika ta wymaga od jubilera dużego doświadczenia i cierpliwości, ale efekt końcowy jest zachwycający. Każdy kamień o szlifie brylantowym daje delikatny błysk, połączone ze sobą, tworzą kaskadę migoczących refleksów przy najmniejszym poruszeniu dłonią.

Pierścionki zaręczynowe z kolekcji Paris na pewno spodobają się paniom preferującym skromne dodatki, ceniącym ponadczasowe piękno, elegancję. Ale wśród oferowanych wzorów, są również efektowne, rozbudowane modele z dużym, fantazyjnym gniazdem, które pięknie otula brylanty. Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe Paris wykonane są z białego i żółtego złota o próbie 585 i wysokiej klasy diamentów, których autentyczność potwierdza certyfikat.