TIME: 0.0015839394181966782


Biżuteria na zamówienie

Stwórz własną biżuterię

Wyraź swój charakter i styl.
Zaprojektuj biżuterię, która zobrazuje Ciebie i pokaż ją innym.

Zaprojektuj Swoja bizuterie

Każdy z nas pragnie posiadać coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, a ARENART FOREVER spełnia takie marzenia. Wystarczy zajrzeć w głąb duszy i odkryć w sobie projektanta wykorzystując nasze doświadczenie w tworzeniu unikatowej i niepowtarzalnej biżuterii.

Podaruj ukochanej osobie upominek pełen miłości FOREVER. Wystarczy pomyśleć co uszczęśliwiłoby naszych bliskich i sprawiło, że poczują się wyjątkowi. Jesteśmy oryginalni i stwarzamy możliwość zamówienia biżuterii stworzonej z Państwa projektów która świetnie się sprawdzi jako prezent urodzinowy lub okolicznościowy.

Wystarczy pokazać nam swój projekt, a my według Państwa wskazówek i oczekiwań stworzymy biżuterie marzeń. Biżuteria tworzona na specjalne zamówienie objęta jest taką samą gwarancją jak inne produkty wychodzące z naszej pracowni jubilerskiej. Aby stworzyć niepowtarzalną biżuterię należy wybrać kamień oraz kruszec w którym zostanie on oprawiony a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie tworzenia. Doradzimy, jak rozwiązać kwestie techniczne i dopracować detale.

Czekamy na kontakt w sprawie wykonania indywidualnych projektów.

pn–czw 10:00 - 18:00
pt 8:00 - 16:00

POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ

esklep@arenart.pl

Regulamin wykonania projectu bizuteriiZobacz