Newsy ARENART , Trendy

Biżuteria na I Komunię

Biżuteria na I Komunię

Komunia Święta to niezapomniane wydarzenie w życiu dziecka, które przystępuje do tego sakramentu. Z tej okazji, dla podkreślenia istotności momentu, warto obdarować je czymś wyjątkowym, co będzie upamiętniało tę ważną chwilę. 


Choć pomysły na komunijne prezenty co roku potrafią zaskoczyć, wciąż dużą popularnością cieszy się tradycyjny prezent w postaci biżuterii. To doskonałe rozwiązanie, podkreślające wyjątkowość danej chwili, które zawsze może być blisko osoby obdarowanej. 
Biżuteria komunijna to świetny pomysł na prezent zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Subtelne motywy religijne, wykonane z najwyższych prób materiałów w sposób dyskretny, ale i istotny wyrażą przywiązanie do chrześcijańskich wartości. Delikatny łańcuszek i piękne wzory to doskonała ozdoba zarówno na czas dzieciństwa, jak i na całe dorosłe życie.
Dla chłopca odpowiednią pamiątką na komunię mogą być różnej wielkości krzyżyki, medaliki święte, łańcuszki z medalikiem a także srebrna pamiątka komunijna z grawerunkiem. 
Dla dziewczynki na komunię warto wybrać medalik ze srebra lub złota, który przedstawia świętego lub motyw religijny odpowiadający młodej damie i jej przekonaniom. 
Oczywiście to jedyne sugestie, bo proponowana przez Arenart Forever biżuteria dostępna jest w kilkunastu możliwych wersjach spełniających oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Poszczególne łańcuszki srebrne komunijne różnią się od siebie rodzajem splotu ogniw i grubością, a ich indywidualny charakter zachwyci zarówno dziecko, jak i dorosłego. Wysokiej jakości materiały, z których wykonane są produkty, a także wyjątkowa symbolika wzorów i nowoczesny design sprawią, że biżuteria na Komunię Świętą będzie doskonałym rozwiązaniem.  


Dodatkowo na produktach jubilerskich tego typu oferujemy darmowy, wyjątkowy grawer, który nada biżuterii indywidualny i niepowtarzalny charakter, sprawi, że stanie się niezwykłym darem, a także niezapomnianą pamiątką pierwszej Eucharystii. Nasze techniczne możliwości pozwalają nam nanieść grawer inicjałów lub specjalnej, personalizowanej wiadomości. 

Biżuteria na komunię to więcej niż prezent, to często pamiątka na całe życie. Dlatego podarunek wybrany z myślą o młodym chrześcijaninie warto opakować w wyjątkowy sposób. W Arenart Forever zamówioną biżuterię pakujemy zawsze w eleganckie pudełeczko oraz torebkę upominkową. Spakowany w ten sposób wyjątkowy prezent komunijny jest gotowy do wręczenia. Dla tych którzy z różnych względów, nie mogą wręczyć prezentu osobiście, oferujemy także usługę specjalnej wysyłki na prezent.

Podaruj dziecku klasyczny komunijny prezent na lata w pięknym, współczesnym wydaniu, tak aby podkreślił wagę wielkiego momentu i cieszył obdarowanego przez całe życie.