Pierścionki zaręczynowe z rubinem

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Rubin w pierścionkach zaręczynowych

Pierścionek zaręczynowy z rubinem naturalnym, jednym z najcenniejszych kamieni szlachetnych na świecie, nazywanym „kamieniem królów”, to znakomity wybór. Występuje niemal we wszystkich odcieniach czerwieni. Symbolizuje miłość, wierność i ogromną namiętność. Idealny rubin o masie 30 karatów i intensywnej czerwonej barwie występuje w przyrodzie o wiele rzadziej niż wysokiej klasy diament o tej samej masie, może też osiągać dużo większą cenę.

Pierścionki zaręczynowe z rubinem ARENART FOREVER to najwyższa jakość i efektowne wzornictwo. Każdy model łączy w sobie klasę i elegancję. Jednocześnie są na tyle nieszablonowe, że trafią w gustach każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiety. Złote pierścionki z rubinem są idealne na zaręczyny, ale równie dobrze mogą stać się prezentem z okazji rocznicy związku, ślubu lub urodzin. Ozdobione spersonalizowanym unikatowym grawerem staną się wyjątkową pamiątką.

Rubin w pierścionkach zaręczynowych najczęściej oprawiany jest w żółte złoto, z którym tworzy wzory nawiązujące do retro stylistyki, idealne dla miłośniczek stylu vinted. Tego typu biżuteria z rubinem, wyróżnia się szlachetnością, wyrafinowaną elegancją. Aby podkreślić głęboką barwę, towarzyszą mu diamenty. Otoczony jasnymi, błyszczącymi kamieniami może w pełni rozwinąć swą niebywałą energię i czar. W ARENART FOREVER rubiny oprawiamy również w białe złoto, uzyskując intrygujące, nowoczesne połączenia.

Kolorowe kamienie szlachetne takie jak rubin zyskały dużą popularność wśród pań, które pragną się wyróżnić, nosić biżuterię niebanalną, czarujący głębokim kolorem. Złote pierścionki z rubinem najczęściej nawiązują do stylu retro, są to np. klasyczne karmazycje z czerwonym klejnotem osadzonym centralnie i wianuszkiem migotliwych diamentów lub rubiny o szlifie schodkowym, bardzo popularnym w latach 20 i 30 XX w., a dziś z wracającym na salony i ulice miast.