Obrączki ślubne

Filtruj według
Cena
Kolekcja
Kolor surowca
Wykończenie materiału
Profil obrączek
Rodzaj kamienia
Szerokość obrączek
mm mm
Filtruj

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne to symbol małżeństwa, miłości, wierności. Wręczane w dniu ślubu, pozostają na dłoniach małżonkach przez resztę życia. Decydując się na określony model, nie warto iść na kompromisy. Jeśli para lubi proste, tradycyjne rozwiązania, najlepiej jest wybrać złote klasyczne obrączki ślubne, bez zdobień, grawerów i kamieni szlachetnych. Uniwersalne modele pasują do każdego typu stylizacji, na każdą okazję i pięknie dopasowują się do biżuterii damskiej oraz męskiej.

Dla osób ceniących oryginalność, dobry design, dedykowane są nietypowe obrączki ślubne. Jakie dokładnie? Znakomitą propozycją są obrączki ze wzorem, obrączki dwukolorowe wykonane ze z białego i żółtego złota. Wiele osób upatruje w tym symbolu połączenia dwóch serc, dwóch życiowych dróg. Obrączki można dodatków spersonalizować unikatowym grawerem wykonanym po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie.

Szeroka szyna, w porównaniu do tradycyjnych pierścionków, jest bardzo wdzięcznym materiałem do umieszczania miłosnych sentencji, daty ślubu czy imienia drugiej połówki. Niektóre pary decydują się na wykonanie grawera cytatu podzielonego na dwie części, dopiero po złączeniu można go odczytać w całości. W ARENART zapewniamy bezterminową gwarancję na obrączki oraz ośmioletnią na brylanty. Do każdej zakupionej pary obrączek brylant na szczęście gratis.

Nadal najmodniejsze są obrączki z diamentami. Diament to król kamieni szlachetnych. Od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem par, biżuteryjne trendy nie wpływają na jego popularność. Jest ponadczasowym i najlepszym wyborem dla pary. Najpiękniejsze obrączki ślubne, to obrączki, które para młoda będzie nosić z przyjemnością przez długie lata. Nieważne czy będą to tanie obrączki, nietypowe obrączki, czy zupełnie proste.