Pierścionki zaręczynowe z białego złota

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 99 produktów.

Pokazano 1-48 z 99 pozycji

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Pierścionek zaręczynowy z białego czy żółtego złota? Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, na pewno z takiego, który pokocha przyszła narzeczona. Jeśli lubi biżuterię w jasnym kolorze, idealny pierścionek zaręczynowy, powinien być z białego złota. Biżuteria w kolorze platyny to hit ostatnich lat. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem kobiet, ceniących eleganckie dodatki. Znakomicie sprawdza się na co dzień oraz wyjątkowe okazje. Białe złoto fenomenalnie łączy się z diamentami oraz kolorowymi kamieniami szlachetnymi jak: szafiry, szmaragdy, rubiny, cytryny, tanzanity czy morganity.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota jest bardzo wytrzymały. Stop złota z palladem chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, dodatkowo z niklem przybiera najjaśniejszą, jasnosrebrną barwę. Jubilerzy zalecają pokrywać biżuterię z białego złota warstwą rodu, który nada ozdobom pięknego blasku oraz podbije jasny odcień. Z czasem warstwa rodu może ulec wytarciu i należy ją uzupełnić. Pierścionki zaręczynowe z białego złota wykonane są w próbie 585, najwyżej cenionej przez ekspertów oraz kobiety na całym świecie.

W ARENART FOREVER znajdziesz najmodniejsze pierścionki zaręczynowe z białego złota z diamentami. Największym uznaniem pań, cieszą się klasyczne modele, z centralnie osadzonym kamieniem, który przytrzymują tzw. krapy. Każdy zdobią precyzyjnie wykonane detale, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami. Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z kolekcji Flowers wyróżnia korona o kształcie zbliżonym do kielicha kwiatu. Wyjątkowo efektownie eksponuje urodę diamentu, jego czysty blask, świetlne refleksy.

Modne pierścionki z białego złota, wysadzane wieloma kamieniami są znakomitą propozycją na zaręczyny dla pań podążających za trendami, ceniących indywidualizm, nowoczesne rozwiązania. Zachwycające brylanty, osadzone bardzo blisko siebie tworzą żywą taflę, która czaruje licznymi refleksami. Bardzo popularne są modele z pojedynczym kamieniem centralnym i mniejszymi na obrączce. Panowie, podążając za gustem wybranki, coraz częściej decydują się również na pierścionek zaręczynowy z białego złota wysadzany diamentami ułożonymi w szeregu w oprawie kanałowej lub tzw. mirco pave.