Obrączki z żółtego złota

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-48 z 71 pozycji

Obrączki ślubne z klasycznego, żółtego złota

Złote obrączki ślubne to symbol trwałości związku małżeńskiego, miłości, wierności. Wybór odpowiednich jest ważną życiową decyzją. Warto ją dobrze przemyśleć i zdecydować się na najpiękniejszy dla siebie wzór. Ustalając kolor kruszcu, należ zwrócić uwagę jaki styl preferujemy, jaki rodzaj biżuterii wybieramy. To wszystko ma znaczenie, więc najlepiej, aby złotą obrączkę ślubną dopasować do własnego wizerunku.

Klasyczne, żółte złoto od stuleci jest synonimem zamożności, władzy, luksusu. Inspirowało artystów, podkreślało pozycję w społeczności, w niektórych kręgach kulturowych miało wręcz mistyczne znaczenie. Kiedyś zarezerwowane dla rządzących, dziś jest nam bliższe niż kiedykolwiek. Żółte złoto jako metal szlachetny o unikalnych właściwościach fizycznych i chemicznym, jest najbardziej kowalnym spośród metali, a do tego odpornym na uszkodzenia mechaniczne i prawie wszystkie kwasy.

Złote obrączki ślubne w kolorze słomkowym to klasyka. Tak, zgadzamy się z tym, ale dziś wspaniale można je łączyć z nowoczesną biżuterią z białego lub różowego złota. Eklektyzm jest mile widziany, a wielobarwne stylizacje wspaniale odnajdują się wśród najnowszych trendów. Aby dobrze zastanowić się nad wzorem złotej obrączki, najlepiej zakupy rozpocząć kilka miesięcy przed ślubem. Pozwoli to również uniknąć problemów z odbiorem obrączek, dostawą, grawerem czy dopasowaniem rozmiaru.

ARENART FOREVER oferuje szeroki wybór klasycznych obrączek ślubnych z żółtego złota o próbie 585 najwyżej cenionej w jubilerstwie. Obrączki ślubne w kolorze słońca nie zmieniają z czasem koloru, nie trzeba pokrywać ich dodatkową warstwą rodu. Złote obrączki ślubne można kupić w komplecie lub pojedynczo. Mąż i żona mogą nosić zupełnie inny model, najważniejsze, aby pasował każdej ze stron. Każdą z obrączek można dodatkowo personalizować osobistym grawerem umieszczonym po wewnętrznej stronie.