Pierścionki zaręczynowe z dwukolorowego złota

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-48 z 49 pozycji

Pierścionek zaręczynowy z dwukolorowego złota

Złota biżuteria to od stuleci synonim luksusu. Ponadczasowa, niezwykle elegancka, trwała, pasuje każdej kobiecie, na każdą okazję. Nie dziwi więc fakt, że pierścionki zaręczynowe wykonuje się przede wszystkim ze złota. Kruszec ten, wraz z kamieniami szlachetnymi to najpiękniejszy symbol miłości dwojga ludzi, którzy razem chcą iść przez życie. ARENART FOREVER oferuje pierścionki zaręczynowe w każdym kolorze złota oraz w złocie dwukolorowym. Jest to jeden z ciekawszych trendów w jubilerstwie, znakomita propozycja dla osób lubiących oryginalne, designerskie rozwiązania.

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe ze złota dwukolorowego wykonane są z żółtego i białego złota o próbie 585. Idealne połączenie dwóch rodzajów kruszców udaje się uzyskać dzięki najnowszym technologiom oraz doświadczeniu jubilerów. W pierścionkach ze złota dwukolorowego szyna wykonana jest z żółtego złota, a kamienie szlachetne oprawione są w białe złoto dla wzmocnienia ich brylancji, czyli rozszczepienia światła i charakterystycznego lśnienia.

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe ze złota dwukolorowego wyróżnia centralnie osadzony diament, przytrzymywany przez tzw. krapy, (łapki) z białego złota. W ARENART FOREVER wielkość klejnotu można dostosować do upodobań przyszłej narzeczonej oraz możliwości finansowych mężczyzny. Paniom lubiącym efektowną biżuterię, z dużym brylantem, na pewno spodobają się pierścionki zaręczynowe z diamentem o masie nawet jednego karata. Tego typu ozdoba przyciąga wzrok, bajecznie zdobi dłoń i jak żadna inna odbija świetlne refleksy.

Pierścionki zaręczynowe ze złota dwukolorowego, to również skromniejsze modele, z delikatnymi diamentami pięknie oprawionymi w białe złoto i szyną z żółtego złota. Dla osób szukających w życiu koloru ARENART FOREVER poleca pierścionki zaręczynowe ze złota dwukolorowego z szafirami, rubinami, tanzanitami i szafirami. Wyjątkowo pięknie prezentują się w klasycznej karmazycji, gdzie jeden duży kamień otoczony jest wianuszkiem mniejszych diamentów.