Obrączki Ślubne do 2 mm

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Obrączki ślubne do 2 mm

W jubilerstwie czasami mniej znaczy więcej, tak właśnie jest z obrączkami ślubnymi o szerokości do 2 mm. Minimalistyczne, delikatne, subtelne, dzięki niewielkim rozmiarom chętnie wybierają je panie. Ale mają swoich amatorów również wśród mężczyzn. Idealnie komponują się z każdą stylizacją, pasują na różne okazje. Są eleganckim, subtelnym dodatkiem, który nie dominuje biżuterii, odpowiednim do noszenia na co dzień oraz jako tło dla wyrafinowanych klejnotów.

W ARENART FOREVER obrączki ślubne o szerokości do 2 mm wykonane są z wysokiej jakości złota w słomkowym kolorze oraz białym i różowym. Żółte złoto wybierają pary ceniące klasykę, elegancję, ponadczasowe rozwiązania, które nigdy nie wyjdą z mody. Narzeczeni podążający za trendami, lubiący nowoczesną biżuterię, sięgają po obrączki ślubne w kolorze platyny bądź różu. Niezależnie od koloru kruszcu, wszystkie są tworzone z ogromną pasją.

Obrączki ślubne o szerokości do 2 mm mogą być zdobione kamieniami szlachetnymi. Najlepiej prezentują się diamenty, najtrwalsze, najcenniejsze naturalne minerały na ziemi. Są symbolem niewymuszonej elegancji i klasy. Decydując się na ten luksusowy kamień, należy pamiętać, że urodę zawdzięcza nie tylko swoim właściwościom, ale również słynnemu szlifowi brylantowemu. Jego proporcje od lat są ściśle określone. Klasyczny liczy co najmniej 58 faset – 33 w koronie i 25 w podstawie.

W ARENART FOREVER obrączki ślubne wykonane są z najwyższej jakości złota próby 585. Można je kupić w komplecie lub pojedynczo, a także personalizować. Złote obrączki ślubne z grawerem w formie napisu z imionami młodych, datą ślubu lub miłosną sentencją, to piękna pamiątka, talizman przyciągających szczęście. Do wszystkich oferowanych obrączek ślubnych z diamentami dołączamy certyfikat potwierdzający autentyczność danego kamienia wystawiony przez Rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego.