Pierścionki

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
więcej... mniej
Kolekcja
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Jest 484 produktów.

Pokazano 1-48 z 484 pozycji

Pierścionki

Pierścionki są z nami od wieków. Są gustowną, ponadczasową ozdobą, która każdej stylizacji nadaje wyjątkowego charakteru. Udekorowane nimi dłonie dodają pewności siebie i kobiecości. Jest to rodzaj biżuterii najchętniej wybierany przez panie. Aby pierścionek dopasował się do właścicielki, musi harmonizować z jej wyglądem, temperamentem, upodobaniami, a nawet stylem życia czy wykonywaną pracą. Źle dobrany nie będzie cieszyć. Klasyka, nowości, w ARENART FOREVER każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Oferujemy piękne i mistrzowsko wykonane pierścionki dla amatorek minimalistycznej elegancji oraz miłośniczek efektownych rozwiązań.

Największą popularnością cieszą się pierścionki z diamentami. Panowie kupują je dla wybranek serca, aby ten wyjątkowo piękny kamień stanowił symbol trwałości związku, miłości, wierności. Panie zachwyca jego niepowtarzalny, czysty blask, dlatego często dają go sobie w prezencie. Diament to najpiękniejszy, najtwardszy i najcenniejszy kamień szlachetny na świecie. Stanowi metaforę doskonałości, niezmienności, czystości i bogactwa. Jest kwintesencją elegancji, szyku, luksusu, a wyjątkowe refleksy świetlne zawdzięcza szlifowi brylantowemu.

ARENART FOREVER to również złote pierścionki z szafirami, rubinami, szmaragdami, topazami, morganitami, perłami. Czarują kolorami, wibrują świetlnymi refleksami, niczym biżuteryjne smakołyki kuszą swym osobliwym pięknem. Pasują na każdą okazję, codzienną i niecodzienną. Dopełniają stylizację subtelnym blaskiem, głębią barw.

Pierścionki ARENART FOREVER wykonane są z najwyższej jakości złota o próbie 585. Jest ona najpopularniejsza, najbardziej ceniona przez jubilerów i użytkowników ze względu na swą plastyczność w trakcie wykonywania biżuterii oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Do wszystkich oferowanych przez nas modeli biżuterii z diamentami dołączamy certyfikat potwierdzający autentyczność danego kamienia wystawiony przez Rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego.