Pierścionki z diamentami

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 148 produktów.

Pokazano 1-48 z 148 pozycji

Pierścionki z diamentami

Złote pierścionki z diamentami dla każdego, to z nich słynie ARENART FOREVER, rodzinna marka jubilerska założona w 2007 roku. Każdy model pierścionka z diamentami wyróżnia nieszablonowe wzornictwo czerpiące z tradycji, ale też inspirowane najnowszymi trendami w jubilerstwie. Znakomity design połączony z najwyższej jakości brylantami, złotem próby 585 oraz dbałością o każdy szczegół wykonania to gwarancja, że ukochany pierścionek przez długie lata zachowa bajeczny blask.

Diamenty to wyjątkowe kamienie szlachetne, najpiękniejsze, najtwardsze i najdroższe na świecie. Ludzie na całym świecie tracą dla nich głowę, kolekcjonują biżuterię brylantową lub tylko oszlifowane kamienie. Urodę złotego pierścionka z diamentem doceni każda kobieta, która lubi wytworne i szlachetne przedmioty. Jego wyjątkowy blask jest fantastyczną ozdobą damskiej dłoni. Pierścionek z diamentem to zaręczynowa klasyka. Mężczyźni od dekad wręczają je kobietą, bo wiedzą, że najlepiej wyrażą siłę ich uczuć.

Osoba wręczająca złoty pierścionek z diamentem musi pamiętać o wyborze właściwego rozmiaru. Jak zmierzyć palec? Istnieje kilka domowych sposobów, nie zawsze są precyzyjne i niekiedy dochodzi do pomyłki. W ARENART FOREVER dostosujemy rozmiar zakupionego pierścionka z diamentem bezpłatnie. Zamiast martwić się o dobry rozmiar, lepiej skupić na wyborze wzoru pierścionka, który zachwyci obdarowaną kobietę, będzie spełnieniem jej marzeń o biżuterii brylantowej.

W ARENART FOREVER brylant to zachwycają kamień centralny, niezależnie od wielkości zawsze pięknie wyeksponowany, aby mógł wpuszczać do swego wnętrza dużą ilość światła i oddawać w postaci wspaniałych, jasnych refleksów. Mniejsze, delikatne diamenty są również zjawiskową ozdobią pierścionków z szafirami, morganitami lub tanzanitami. Spowijają największy klejnot kaskadą subtelnych błysków, podkreślając jego kolor, kształt i precyzyjne szlify. Pierścionek z diamentami to wyszukamy prezent dla kobiety bliskiej sercu.