Obrączki płaskie z soczewką

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-43 z 43 pozycji

Płaskie soczewkowe obrączki ślubne

Przyszli małżonkowie wybierając obrączki ślubne, zastanawiają się nad modelem, wzorem, kolorem, trwałością, czy w damskiej powinny być diamenty, czy lepiej z nich zrezygnować? Radzimy pomyśleć również o komforcie noszenia. Obrączki ślubne zakładane są o każdej porze roku, każdego dnia. Szczególnie istotne jest to dla panów, nieprzyzwyczajonych do noszenia biżuterii na dłoni.

ARENART FOREVER oferuje obrączki ślubne z soczewką, zwane również soczewkowymi. Czym różnią się od tradycyjnych? Ich wewnętrzna strona ma wyoblony kształt, co wpływa na szerokość w środkowej części, jest delikatnie grubsza niż przy rantach.

Wyoblenie zmniejsza powierzchnię styku metalu z palcem, co wpływa na wygodę noszenia. Ma to szczególnie znaczenie w miesiącach letnich, kiedy ze względu na wysokie temperatury nasze dłonie delikatnie puchną. Obrączka soczewkowa zapobiega tworzeniu się otarć i odparzeń. Na życzenie klientów wyoblenie możemy wykonać niemal w każdym modelu, ale zaleca się go dla obrączek szerszych niż 4 mm. Na węższych efekt soczewki jest mało wyczuwalny.

Obrączki soczewkowe ARENART FOREVER, można personalizować według pomysłu narzeczonych, nada im to unikatowy charakter. Nasi złotnicy z przyjemnością umieszczą na wewnętrznej stronie krótki cytat, łacińską sentencję, imiona małżonków, datę ślubu czy wyznanie miłości. Grawerowanie najlepiej wykonać po wybraniu odpowiedniego rozmiaru.