Nasze akcje , Newsy ARENART

Kolczyki #przytulrysia

Kolczyki #przytulrysia

W Arenart Forever wiemy, że tylko my sami mamy wpływ na piękno otaczającego nas świata. Dlatego wyjątkowy jubileusz 15lecia powstania firmy świętowaliśmy w tym roku akcją #przytulrysia, która pomaga odbudować populację rysia w Polsce.  Z każdego sprzedanego egzemplarza, specjalnie zaprojektowanej biżuterii 15% dochodu przeznaczyliśmy dla Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyrodniczego. 

Dzięki naszej wspólnej pracy, rysie powróciły już m.in. na Pomorze Zachodnie po ponad 300 latach ich nieobecności w tym regionie! Nasze działania zostały dodatkowo docenione przez Fundację wspierania ekologii Eco 4 Life - zostaliśmy laureatem certyfikatu Zielona Cegiełka za działania na rzecz ekologii i niezwykłą pomoc w odbudowie populacji rysia w Polsce, z czego jesteśmy niezwykle dumni!

Kochamy otaczać świat pięknem, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą akcję i pod koniec maja wprowadzić na rynek kolejną nowość: specjalną edycję kolczyków.  Kolczyki będą  zarówno doskonałym uzupełnieniem do zestawu biżuterii #przytulrysia, jak również pięknym dodatkiem noszonym solo. 

Dzięki naszej biżuterii, możesz pokazać światu, że los tych uroczych zwierząt nie jest Ci obojętny! 

Oryginalny produkt wraz z certyfikatem akcji #przytulrysia będzie można kupić online na stronie www.arenart.pl oraz w sklepach stacjonarnych Arenart Forever w Warszawie: Westfield Mokotów, Złote Tarasy, Westfield Arkadia.