Pierścionki zaręczynowe z szafirem

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Szafir w pierścionkach zaręczynowych

Pierścionek zaręczynowy z szafirem naturalnym to dobra alternatywa dla pierścionka zaręczynowego z diamentem, szczególnie jeśli mężczyzna chce wręczyć ukochanej wyjątkową, oryginalną biżuterię. Szafir to jeden z najbardziej cenionych kamieni szlachetnych, tuż obok rubinu, szmaragdu i diamentu. Podobnie jak ten ostatni, jest bardzo wytrzymały i niesie za sobą dodatkową symbolikę.

Piękne, ponadczasowe pierścionki zaręczynowe z szafirem naturalnym to nie tylko dowód miłości ukochanego, jego oddania. Szafir w pierścionku zaręczynowym to niekończąca się miłości dwojga ludzi. Będzie się wyróżniać na dłoni narzeczonej i już zawsze przypominać o łączącym was uczuciu oraz wyjątkowej chwili zaręczyn. Niektórzy twierdzą, że szafir to również symbol wierności, nadziei, rozwagi i szczerości.

Szafir księżnej Diany, a obecnie pierścionek zaręczynowy księżnej Kate, to jeden z najpopularniejszych klejnotów na ziemi. Owalnie oszlifowany szafir cejloński w klasycznej karmazycji, otoczony wianuszkiem brylantów, księżna Walii wybrała z katalogu jednej z brytyjskich firm jubilerskich. W ARENART FOREVER znaleźć można podobne modele pierścionków zaręczynowych za szafirem naturalnym.

Najcześciej spotykany jest szafir niebieski, ale występuje również w białym kolorze, łatwo go pomylić z diamentem. Biały szafir jest tańszy od diamentu. Pierścionek zaręczynowy z dużym, efektownym kamieniem liczącym nawet 0,87 karata można kupić w przystępnej cenie. Wybranka serca na pewno będzie zadowolona i wdzięczna za zapierający dech w piersiach klejnot.