Obrączki klasyczne

Filtruj według
Kolor surowca
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 67 produktów.

Pokazano 1-48 z 67 pozycji

Klasyczne obrączki ślubne

Złote obrączki ślubne są symbolem miłości, wierności, wzajemnego oddania dwojga zakochanych w sobie ludzi. Decydując się na określony model, należy pamiętać, że będzie nam towarzyszyć do końca życia. Nie wolno iść na kompromisy, trzeba wybrać wzór bliski naszemu poczuciu estetyku, ale też uniwersalny, aby za kilkadziesiąt lat nosić go z dumą i radością. Decyzja nie jest prosta, jeśli w obrączkach ślubnych obawiasz się fantazyjnych ozdób, bogatych zdobień, postaw na ponadczasową klasykę, która zawsze pozostanie w trendach, dopasuje się do stylu preferowanego na różnych etapach życia i będzie odpowiednia niezależnie od sytuacji.

ARENART FOREVER oferuje szeroki wybór klasycznych obrączek ślubnych z żółtego, różowego i białego złota o próbie 585, co oznacza, że w każdej z nich znajduje się 58,5 proc. czystego złota. Ten rodzaj stopu jest ceniony przez jubilerów i klientów. Bardzo plastyczny, a zarazem wytrzymały na uszkodzenia, idealnie sprawdza się w pierścionkach zaręczynowych oraz obrączkach.

Obrączki można spersonalizować unikatowym grawerem wykonanym po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie. Szeroka szyna, w porównaniu do tradycyjnych pierścionków, jest bardzo wdzięcznym materiałem do umieszczania miłosnych sentencji czy daty ślubu i imienia drugiej połówki. Niektóre pary decydują się na grawer cytatu podzielonego na dwie części, dopiero po złączeniu obrączek można go odczytać w całości. Klasyczne złote obrączki można również ozdobić diamentami. Panie decydują się najczęściej na delikatne brylanty zatopione po zewnętrznej stronie. Panowie lubią, gdy kamienie umieszczone są po wewnętrznej stronie szyny.

ARENART FOREVER to obrączki o różnej szerokości, wysokości i profilu, aby z łatwością dobrać model odpowiedni do wielkości dłoni i osobistych preferencji. Kobiety wybierają najczęściej węższe obrączki, mężczyźni zaś dużo szersze, aby współgrały z ich sylwetką. Obrączki można kupić w komplecie lub pojedynczo. Mąż i żona mogą nosić zupełnie inny model, najważniejsze, aby odpowiadał każdej ze stron.