Pierścionki zaręczynowe z żółtego złota

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 106 produktów.

Pokazano 1-48 z 106 pozycji

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota

Mówiąc o złocie, większość osób nie myśli nawet o kruszcu, a o charakterystycznym, słomkowym kolorze. Ale żółte złoto, żółtemu złotu nierówne. Nasyconą barwę otrzymuje się przez dodanie do stopu miedzi, im jest jej więcej tym odcień staje się intensywniejszy. Takie złoto stanowi idealną bazę dla rubinów, szmaragdów. Uzupełnienie stopu o srebro powoduje, że kolor się rozjaśnia, wychładza i pięknie łączy m.in. z jasnymi kamieniami szlachetnymi m.in. diamentami.

Pierścionki zaręczynowe z żółtego złota to ponadczasowa klasyka, która opiera się sezonowym trendom, a zarazem pięknie komponuje z nowoczesnym wzornictwem. Młodzi najchętniej sięgają po wspomniany light gold. Dlaczego? Pasuje do wszystkich typów urody, jasnych i ciemnych. Jest delikatny, subtelny, znakomicie współgra z tradycyjnymi pierścionkami zaręczynowymi, jednokamieniowymi, ale również z nowoczesnymi modelami, np. wielokamieniowymi.

Według klasycznego podejścia do biżuterii, bardzo popularnego jeszcze kilkanaście lat temu, różnych kolorów złota nie wolno łączyć. Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota powinno się nosić tylko z obrączką z żółtego złota oraz kolczykami i naszyjnikiem z żółtego złota. Dziś bardzo modne jest łączenie ze sobą pierścionków z żółtego, różowego i białego złota, każdego dnia tworząc barwne, kobiecie kompozycje, dopasowane do indywidualnego stylu i potrzeb

ARENART FOREVER oferuje pierścionki zaręczynowe z żółtego złota z diamentami oraz kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Każdy z nich zaprojektowany zgodnie z trendami w modzie jubilerskiej, jest najpiękniejszą deklaracją uczucia, wyraża więcej niż tysiąc słów. Kolor złota w pierścionku zaręczynowym, dobrany do gustu i upodobań wybranki serca, będzie dla niej najpiękniejszą ozdobą, symbolem miłości, talizmanem przyciągającym szczęście i powodzenie.