Obrączki z białego złota

Filtruj według
Kolor surowca
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-48 z 74 pozycji

Obrączki ślubne z ponadczasowego, białego złota

ARENART FOREVER oferuje szeroki wybór obrączek ślubnych z białego złota, w ostatnich latach bardzo popularnego wśród przyszłych małżonków. Biżuteria z białego złota jest elegancka, subtelna i ponadczasowa. Można ją łączyć z ozdobami w każdym kolorze. W zależności od wybranego wzoru, obrączki ślubne z białego złota są główną ozdobą dłoni lub idealnym tłem dla efektownego pierścionka zaręczynowego.

Należy pamiętać, że białe złoto tak naprawdę w naturze nie występuje. Jest to nazwa umowna, przyjęta na potrzeby komercyjne. Aby nadać żółtemu kruszcowi barwę platyny, łączy się go z silnie odbarwiającymi: niklem, cynkiem lub palladem. Dodatkowo dla uzyskania zimnego, srebrzystego odcienia, złoto pokrywa się cienką warstwą rodu, które przykrywa słomkowy połysk i wydobywa głęboki, biały kolor. Zabieg ten ma również ogromny wpływ na trwałość metalu.

Obrączki ślubne z białego złota są bardzo wytrzymałe, nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym, nie odbarwiają się. Z czasem warstwa rodu może ulec wytarciu, metal znów staje się żółty, ale po jego uzupełnieniu biżuteria przybiera oczekiwany odcień. Obrączki ślubne z białego złota najlepiej rodować co rok lub dwa. Dzięki temu zachowają swą naturalną jasność.

ARENART FOREVER oferuje szeroki wybór klasycznych obrączek ślubnych z białego złota o próbie 585, najwyżej cenionego w jubilerstwie. Można je kupić w komplecie lub pojedynczo. Mąż i żona mogą nosić zupełnie inny model, najważniejsze, aby pasował każdej ze stron. Każdą z obrączek z białego złota na życzenie klientów personalizujemy ozdobnym grawerem z miłosną sentencją.