Biżuteria na
zamówienie

Zaprojektuj swoją biżuterię

Każdy z nas pragnie posiadać coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, a ARENART FOREVER spełnia takie marzenia. Wystarczy zajrzeć w głąb duszy i odkryć w sobie projektanta wykorzystując nasze doświadczenie w tworzeniu unikatowej i niepowtarzalnej biżuterii.

Podaruj ukochanej osobie upominek pełen miłości FOREVER. Wystarczy pomyśleć co uszczęśliwiłoby naszych bliskich i sprawiło, że poczują się wyjątkowi. Jesteśmy oryginalni i stwarzamy możliwość zamówienia biżuterii stworzonej z Państwa projektów która świetnie się sprawdzi jako prezent urodzinowy lub okolicznościowy.

Wystarczy pokazać nam swój projekt, a my według Państwa wskazówek i oczekiwań stworzymy biżuterię marzeń. Biżuteria tworzona na specjalne zamówienie objęta jest taką samą gwarancją jak inne produkty wychodzące z naszej pracowni jubilerskiej. Aby stworzyć niepowtarzalną biżuterię należy wybrać kamień oraz kruszec w którym zostanie on oprawiony, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie tworzenia. Doradzimy, jak rozwiązać kwestie techniczne i dopracować detale.

gwar-1.png

Czekamy na kontakt w sprawie
wykonania indywidualnych projektów.

icon-mail.svg

Pocztą elektroniczną

esklep@arenart.pl Kontakt
icon-phone.svg

Telefonicznie

+48 570-026-027
icon-mail.svg

Regulamin

Wykonanie projektu biżuterii Zobacz regualmin