Kolekcja My Love

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-48 z 64 pozycji

Kolekcja obrączek ślubnych My Love

Z miłości do szlachetnej prostoty i ponadczasowej klasyki powstała kolekcja obrączek ślubnych My Love. Zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami są bardzo gustowne, eleganckie. Ich uniwersalne piękno, cudownie zdobi damską i męską dłoń, a szlachetny design jest odpowiedni dla każdego. Precyzyjnie wykonane przez doświadczonych złotników, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do produkcji obrączek ślubnych My Love wykorzystano złoto najwyższej jakości, o próbie 585. Dzięki temu są bardzo trwałe i pięknie lśnią

Obrączki z kolekcji My Love są subtelne i delikatne, ale różnią się wykończeniem powierzchni. Najpopularniejsza faktura to błysk. Szyna polerowana jest od odpowiedniej gładkości, aby odpowiednio mocno odbijała światło. Ten rodzaj obróbki cechuje duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Wśród panów dużym uznaniem cieszy się matowienie obrączek ślubnych w formie satynowania. Delikatne, matowe kreseczki powstają przez wykorzystanie papieru ściernego o różnej grubości. Obrączki ślubne z kolekcji My Love można dodatkowo ozdobić diamentami po zewnętrznej lub wewnętrznej stronie.

Obrączki ślubne z kolekcji My Love pięknie się prezentują, ale jak każda biżuteria, wymagają naszej troski. Obrączki ślubne warto zdejmować podczas prac domowych oraz pamiętać o wizytach u złotnika, który przywróci im piękny wygląd. W ARENART FOREVER w ramach wieczystej gwarancji obrączek ślubnych zapewniamy nie tylko czyszczenie i polerowanie, odnawianie matu, ale również dopasowanie rozmiaru, grawerowanie oraz przez dwa lata bezpłatne rodowanie.

Obrączki ślubne ARENART FOREVER, również z kolekcji My Love można kupić w komplecie lub pojedynczo. Niektórzy narzeczeni nie wyobrażają sobie innej opcji niż zakup dwóch identycznych obrączek ślubnych. Dlaczego? Są dla nich symbolem jedności, nierozerwalności małżeństwa. Ale coraz częściej młodzi odchodzą od tej tradycji, decydując się na dwie zupełnie różne obrączki ślubne, dopasowane do swoich preferencji. Panie często wybierają wąskie modele, odpowiednie do wielkości ich dłoni, a panowie przeciwnie, na duże, mocne obrączki ślubne, odpowiadające proporcjom ich sylwetki.