Obrączki półokrągłe z soczewką

Filtruj według
Kolor surowca
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 84 produktów.

Pokazano 1-48 z 84 pozycji

Półokrągłe soczewkowe obrączki ślubne

Obrączki ślubne to wybór na długie lata wspólnego życia. Powinny być trwałe i piękne, aby nosić je z dumą każdego dnia. Obrączki półokrągłe z soczewką to klasyka, najpopularniejszy wzór wybierany przez przyszłych małżonków. Model ten jest zawsze na czasie, niezależnie od trendów w świecie biżuterii. Nie poddaje się modom, jest funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Dopasowuje się do nas i naszej stylizacji.

Soczewka w obrączce ślubnej to zaoblenie umieszczone po jej wewnętrznej stronie. Szyna jest w tym miejscu nieznacznie grubsza niż przy rantach, dzięki temu biżuteria lepiej dopasowuje się do palca. Przyjemne zaokrąglenie ułatwia zakładanie i zdejmowanie obrączki, zmniejsza miejsce styku metalu ze skórą, co zapobiega ewentualnym odparzeniom i otarciom. Na obrączkach z soczewką możliwe jest wykonanie grawera. Jeśli z jakiś przyczyn musicie go zmienić, np. z powodu przesunięcia daty ślubu, można go bezpiecznie usunąć i stworzyć nowy.

Obrączki z soczewką z żółtego złota to klasyka, którą można zestawiać z nowoczesną biżuterią z białego lub różowego złota. Eklektyzm jest mile widziany, a wielobarwne stylizacje wspaniale odnajdują się wśród najnowszych trendów. Aby dobrze zastanowić się nad wzorem obrączki, kruszcem, najlepiej zakupy rozpocząć kilka miesięcy przed ślubem. Pozwoli to również uniknąć problemów z odbiorem, dostawą, grawerem czy dopasowaniem rozmiaru.

Obrączki ślubne ARENART FOREVER wykonane są ze złota o próbie 585, co oznacza, że w każdej 58,5 proc. stanowi czyste złoto. Kolor kruszcu: żółty, biały czy różowy nie wpływa na stop i jego jakość.