Jest 101 produktów.

Pokazano 1-24 z 101 pozycji

Kolekcja Yakimoto

Kolekcja obrączek ślubnych Yakimoto, to biżuteria nietuzinkowa, finezyjna, a zarazem szlachetna i elegancka. Każdy komplet to połączenie nonszalancji z klasyką, blasku kamieni z siłą złota najwyższej jakości.

Obrączki Yakimoto symbolizują miłość oraz nierozerwalność małżeństwa. Modele dla niej i dla niego łączy szlachetne piękno, ale każda ma swój niepowtarzalny charakter. Damskie to nieszablonowy design dla kobiet poszukujących piękna, lśniąca rzeka diamentów. Jasne kamienie miękko okalają obwód obrączki, układając się w wyszukany wzór. Otulają dłoń kaskadą jasnych refleksów, przyciągają spojrzenia.

Męska obrączka, to wyrafinowany minimalizm, czyste piękno w białym lub żółtym kolorze. Nowoczesna forma, dobry projekt i precyzja wykonania gwarantują komfort noszenia. Dla panów, którzy cenią w modzie detale, wybrane wzory ozdobione są na rantach delikatnym wzorem. Obrączki ślubne ARENART FOREVER z kolekcji Yakimoto można dodatkowo spersonalizować okolicznościowym grawerem: datą ślubu, imieniem żony lub męża, miłosną sentencją. Napis po wewnętrznej stronie nadaje biżuterii wartość emocjonalną, przypomina o jednym z najważniejszych dni w życiu.

Biżuteria ślubna powinna być nie tylko piękna, ale również wygodna, praktyczna i trwała. Większość modeli posiada tzw. soczewkę, czyli niewielkie wyoblenie po wewnętrznej stornie. Szyna jest w tym miejscu nieznacznie grubsza niż przy rantach, dzięki temu lepiej dopasowuje się do palca. Przyjemne zaokrąglenie ułatwia zakładanie i zdejmowanie obrączki, zmniejsza miejsce styku metalu ze skórą, co zapobiega ewentualnym odparzeniom i otarciom. Wybór odpowiedniego profilu: z soczewką lub bez soczewki jest kwestią indywidualną i są osoby preferujące biżuterię o płaskiej szynie.

Do wszystkich obrączek ślubnych z diamentami dołączamy certyfikat potwierdzający autentyczność kamienia, wystawiony przez Rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Biżuteria Yakimoto wykonana jest z wysokiej jakości złota próby 585.