Obrączki z różowego złota

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Obrączki ślubne z wyjątkowego różowego złota

Obrączki ślubne są symbolem miłości, oddania, bliskości, wierności. Wybór najpiękniejszych to jeden z ważniejszych elementów przedślubnych przygotowań. Do jubilera najlepiej udać się kilka miesięcy przed uroczystością, aby uniknąć ewentualnych problemów z rozmiarem, grawerem czy dostawą. Mieć czas na spokojny wybór wzoru oraz kruszcu, z którego zostaną wykonane.

W ofercie ARENART FOREVER dostępne są modele wykonane z pięknego różowego złota, zarówno dla pań, jak i dla panów. Podobnie jak białe złoto, nie występuje w przyrodzie, aby uzyskać piękny, różany kolor, do stopu złota dodaje się odrobinę miedzi, która ma barwę łososiowo-różową. Im będzie jej więcej, tym kolor staje się intensywniejszy.

Różowe złoto jest bardzo popularne ze względu na swą oryginalną barwę. Pozwala wyrazić osobowość i pasuje do każdego typu urody, bez względu na karnację, kolor włosów i oczu. Idealnie łączy się z kamieniami o ciepłym odcieniu oraz diamentami.

Obrączki z różowego złota, podobnie jak z żółtego i białego, można spersonalizować unikatowym grawerem po wewnętrznej stronie. Jest to doskonałe miejsce do umieszczania miłosnych sentencji lub daty ślubu. ARENART FOREVER oferuje szeroki wybór obrączek ślubnych wykonanych z różowego złota o próbie 585. Obrączki można kupić w komplecie lub pojedynczo. Mąż i żona mogą nosić zupełnie inny model.