Pierścionki zaręczynowe z kolekcji Flowers

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Kolekcja pierścionków zaręczynowych Flowers

Flowers, to kolekcja pierścionków zaręczynowych z diamentami inspirowanych pięknem kwiatów, doskonałością przyrody. Są idealną propozycją dla pań wrażliwych, ceniących naturę, spontaniczność, ale też eleganckich, pewnych siebie. Każdy pierścionek zaręczynowy z diamentami Flowers to nieszablonowy kształt zrodzony wprost z natury i ponadczasowa klasyka, wysoko ceniona przez najbardziej wymagające panie. Ofiarowany wybrance serca będzie najpiękniejszym dowodem miłości, oddania.

Świat biżuterii to obfitość form, a flora to nieskończone źródło pomysłów. Jubilerzy ARENART FOREVER szukając natchnienia, kompozycji idealnej, czerpią z darów matki ziemi. Diamentowe pierścionki zaręczynowe z kolekcji Flowers wyróżnia korona o kształcie zbliżonym do kielicha kwiatu, eksponująca urodę brylantu, jego czysty blask, świetlne refleksy. Dodatkowo okazałość kamienia podkreśla oprawa wykonana z białego złota oraz szyna zwężająca się przy koronie. To rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie pierścionka do obrączki.

Pierścionki zaręczynowe z diamentami z kolekcji Flowers, to swobodna klasyka, kwitnąca doskonałość, posiadająca cechy idealnego pierścionka, pasującego nie tylko na wielkie wyjścia, ale również jako towarzysza codzienności. Do pięknie wyeksponowanego diamentu dostaje się duża ilość światła. Promienie odbite od starannie wykonanych faset czarują kaskadą jasnych refleksów, przyciągają spojrzenia. W świetle dziennym, w blasku świec, pierścionek zaręczynowy Flowers zawsze pięknie ozdobi kobiecą dłoń.

Pierścionki zaręczynowe z diamentami z kolekcji Flowers to połączenie złota o próbie 585, najwyżej cenionego w jubilerstwie, bardzo odpornego na uszkodzenia mechaniczne, a zarazem plastycznego z wysokiej klasy brylantami. Autentyczność każdego diamentu potwierdza specjalny certyfikat. Pierścionek zaręczynowy z diamentem ARENART FOREVER to gwarancja jakości. Zadbany, czyszczony, odpowiednio przechowywany, przez długie lata będzie cieszyć swą wyjątkową urodą.