Pierścionki zaręczynowe z kolekcji One Love

Filtruj według
Kolor surowca
Rodzaj kamienia
Kolekcja
Cena
Filtruj

Jest 98 produktów.

Pokazano 1-48 z 98 pozycji

Kolekcja pierścionków zaręczynowych One Love

One Love, to wyjątkowa kolekcja pierścionków zaręczynowych ARENART FOREVER. Wyróżnia je idealnie dopasowany, centralnie osadzony diament o szlifie brylantowym. Pięknie wyeksponowany, odbija dużą ilość światła, ciesząc jasnymi refleksami. Każdy model pierścionka zaręczynowego z diamentem zaprojektowany został z wyjątkową starannością. Ciekawy design, najwyższa jakość wykonania, złoto wysokiej próby i jasne diamenty, to esencja eleganckiej biżuterii, idealnej na zaręczyny

Pierścionek zaręczynowy z diamentem wręczany wybrance serca, to zapowiedź wspólnego życia, poważna deklaracja, intencja zamknięta w kamieniu. Wybór odpowiedniego, to ważna decyzja. Kolekcja One Love to klasyczne pierścionki zaręczynowe, które wybranka serca z dumą będzie nosić przez długie lata. Ich ponadczasowe piękno nigdy nie straci blasku i usatysfakcjonuje najbardziej wymagające panie. Złote pierścionki zaręczynowe One Love są esencją kobiecości, piękna i radości.

Czy pierścionek zaręczynowy z diamentem, to dobry wybór? Tak! Diament to najpiękniejszy, najtwardszy i najcenniejszy kamień szlachetny na świecie. Powstaje we wnętrzu ziemi pod wpływem ogromnego ciśnienia oraz wysokiej temperatury. Największy o masie 3106 karatów odkryto w 1905 r. w Republice Południowej Afryki. Nazwano go Cullinan od nazwiska dyrektora angielskiej spółki diamentowej. Ceniony na wszystkich kontynentach, ma ogromną moc, która doskonale sprawdzi się w złotym pierścionku zaręczynowym.

Każdy pierścionek zaręczynowy z diamentem z kolekcji One Love wykonany jest z żółtego i białego złota o próbie 585, co oznacza, że 58,5 proc. masy stopu stanowi czyste złoto. Każdy diament otrzymuje certyfikat potwierdzający jego autentyczność wystawiony przez Rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Pierścionek zaręczynowy o szerszej szynie można dodatkowo spersonalizować osobistym grawerem z datą zaręczyn bądź imionami zakochanych.